• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa Makiety Kolejowej w Lipuszu

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#1
Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na wystawę sopockiej, klubowej makiety modułowej w Lipuszu przy ul. Młyńskiej 12 do sali GOKSiR-u. Wystawa odbędzie się: 3 października (sobota), godz. 13:00 - 19:00 oraz 4 października (niedziela), godz. 10:00 - 17:00. Wstęp wolny.
001_Plakat.jpg
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#5
tak Januszu masz rację ... to Twoja Okl-ka na mojej stacji RUTKOWICE ... i moje zdjęcia z 2014 i nasz plakat ...
Okl-ka jest na plakacie, który osobiście przygotowywałem na naszą zeszłoroczną imprezę w Arpolu w Toruniu.
Szkoda tylko, że nikt nie raczył choć proforma zapytać o możliwość dokonania takiego wręcz "plagiatu" ... ale
cieszy mnie fakt, że tak bardzo się spodobał nasz plakat i zamieszczone na nim fotki, że został skopiowany ... ;)
Jeśli będę w pobliżu nie omieszkam oczywiście odwiedzić kolegów i prezentowaną na wystawie makietę modułową ... :)
 
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#6
Krzysiu ... nie mam pojęcia kto jest autorem tego plakatu i nie sądzę, aby któryś z kolegów SKMK posunął się do takiej rzeczy, aby go skopiować.
W ramach zadośćuczynienia za ten niesmak - odstąpię do jazdy swój skład dla każdego Toruniaka TMM, który zechce nas odwiedzić ;)
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#7
To się nam tych imprez kolejowych narobiło , praktycznie na każdy miesiąc jest jakaś .
Podziwiam kolegów , że z sytuacją z plakatem dali radę(y) bez 20 stron kłótni jak co niektórzy :LOL::LOL:.
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#8
SUPER Darku ... dziękuję za przywilej dla Toruniaków TMM ... :)
w ten sposób dobrej zabawy dla wszystkich będzie jeszcze więcej,
ku uciesze osób odwiedzających i podziwiających waszą wystawę ;)
 
OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#10
Minął pracowity weekend w Lipuszu. Wystawa bardzo udana, pociągi prowadzone zgodnie z rozkładem jazdy a i na obecność gości nie można było narzekać. Wystawę Sopockiego Klubu Modelarzy Kolejowych odwiedziło bardzo dużo mieszkańców jak na skromną liczebność w tej małej miejscowości, dzięki zapewne Panu Wójtowi i lokalnemu proboszczowi, którzy również uraczyli nas swoją obecnością. :)
Poniżej kilka zdjęć z wystawy.
 

Załączniki

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#11
ciąg dalszy ...
 

Załączniki

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#12
i kolejne ...
 

Załączniki

OP
OP
dgajus

dgajus

Moderator Grupy SKMK
SKMK
Reakcje
3.153 42 1
#13
a gdy zapadł wieczór, godzina 20:00 rozpoczęły się jazdy nocne (już bez udziału publiczności), które trwały niemalże do godziny 23:00, ale o tym w następnym poście w postaci filmowej ...
DSC_7265.JPG