• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa makiet w NCK w Krakowie - 12-14 luty 2010

Greg1960

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
Reakcje
2 0 0
#21
Rzutnik multimedialny zarezerwowałem w NCK. Jeśli coś jeszcze jest potrzebne, to napisz. Spróbuję to zorganizować chociaż jest późno.
 

Uriel

Znany użytkownik
Reakcje
17 0 0
#24
Na forum pojazdów na gumowych kołach w skali 1:87 pojawiły się pierwsze zdjęcia, ukazujące trochę więcej niż dotychczas pokazali inni ;) Ale mam nadzieję, że to się zmieni po zakończeniu imprezy ;)

Link poniżej:
http://1-87.pl/viewtopic.php?p=35139#35139


Teraz żałuję, że nie skorzystałem z osobistego zaproszenia od pewnego Krakowianina - eh... :|
 

dominik-goc

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#25
No miałem przyjemność być dziś w NCK i pooglądać te piękne moduły. Bardzo fajnie to wszystko zorganizowane. Ta łączność, sterowanie, rozkład jazdy...

Podziwiam.

Miałem kiepski aparat ale chociaż dwie fotki wrzucę choćby na dowód mojej obecności tam :)




Pozdrawiam
 

Załączniki

DB H0

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
To ja dorzucę jeszcze kilka zdjęć z imprezy i powiem, że było SUPER. Impreza była dobrze zorganizowana, w miłej atmosferze.
 

Załączniki

Matt

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#27
Uriel napisał(a):
Teraz żałuję, że nie skorzystałem z osobistego zaproszenia od pewnego Krakowianina - eh... :|
A nie mówiłem? ;)

Dzięki za miłą imprezę, która była okazją do wymiany doświadczeń między nami samochodziarzami a kolejkowcami. Podpatrzyliśmy kilka fajnych pomysłów na dioramki, no i oczywiście świetnie się bawiliśmy.
 

Jacula

Nowy użytkownik
Reakcje
8 0 0
#31
W tym miejscu chcieliśmy pogratulować kolegom z KKMK wspaniałej imprezy oraz złożyć duże podziękowania za możliwość wzięcia czynnego udziału w pokazie i wspólną zabawę.

DZIĘKUJEMY



Piotr, Tomek, Jacek
Forum TT
 

boczek01

Moderator Grupy "Piętrusek"
OKMK Piętrusek
KKMK
Reakcje
11 0 0
#32
Ja również chciałbym podziękować organizatorom za udaną imprezę, za możliwość udziału wspólnej imprezie. Było to dla duże doświadczenie, możliwość poznania ciekawych osób. Pozdrawiam wszystkich których poznałem :). Do następnego razu :)
 

Podobne wątki