• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa makiet w NCK w Krakowie - 12-14 luty 2010

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#1
Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych i Forum Modelarskie 1-87.pl ma zaszczyt zaprosić na Wystawę makiet i modeli kolejowych i samochodowych, która odbędzie się w dniach 12-14 lutego 2010 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie( http://www.nck.krakow.pl )

Program wystawy:
11.02(czwartek)
rozkładanie makiet, podłączenie dcc i telefonów,
12.02(piątek) - pokaz dla publiczności
13.02(sobota) - pokaz dla publiczności
14.02(niedziela) - pokaz dla publiczności i rozkładanie makiet


Jest możliwość przywiezienia makiet wcześniej i przechowania w pomieszczeniach NCK.
Wysokość makiet: 110cm
Sterowanie:
Loconet, centrala Digitrax, każda duża stacja powinna posiadać booster Martinezo lub Lenz, mniejsze makiety mogą być zasilane boosterami Spax.
Makiety będą solidnie ogrodzone metalowym ogrodzeniem.
Podczas pokazów dla publiczności obowiązuje rozkład jazdy.

Po ułożeniu rozkładu, przyporządkowane zostaną konkretne pociągi do jazd. Podczas pokazów dla publiczności jeździ tabor zaakceptowany przez koordynatorów rozkładu i modeli. Jest możliwość jazdy własnym taborem, po zaakceptowaniu przez koordynatora rozkładu jazdy.

Dla kolegów z poza Krakowa znajdziemy dobry i tani nocleg.

Zgłoszenia osób, zapotrzebowanie na nocleg proszę kierować do mnie: kowaldo(at)o2.pl , kom. 889-000-989.
Rysunki makiet w Corelu lub AutoCad proszę przesłać Szymonowi Pado: szymonpado(at)gmail.com
Makiety proszę zgłaszać do 16 stycznia 2010 roku.

W imieniu KKMK
Paweł Kowalski
 

Załączniki

Matt

Aktywny użytkownik
Reakcje
7 0 0
#6
Są jeszcze ostatnie miejsca dla chcących zaprezentować swoje zbiory samochodowe - niekoniecznie w skali H0.

Po informacje proszę się zgłaszać do mnie.
 

dominik-goc

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Każdy może jako publiczność wchodzić czy jest jakaś ograniczona ilość? Pytam bo nigdy nie byłem na czymś takim a wybrałbym się z chęcią. Kraków, blisko Olkusza :)
 

jacekk

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
439 18 0
#18
Osoby, które chcą pomóc przy wystawie jako maszynista/dyżurny proszę zgłaszać się na pw lub ma do mnie do wtorku 9 lutego.
Podczas pokazów dla publiczności jeździ wyłącznie tabor wcześniej zgłoszony i zaakceptowany przez organizatora.
 

Jasiek5

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
89 0 0
#19
W czasie trwania wystawy będzie można nabyć modele kolejowe, samochodowe oraz akcesoria do budowy makiet i dioram - Zapraszam serdecznie.
Pozdrawiam
Janek
 

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#20
Czy ktoś ma możliwość zorganizowania rzutnika (z wejściem video? albo z komputera?)
 

Podobne wątki