• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa makiet - Rybnik 29-30 maja 2010

Olek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Jak co roku w siedzibie Fundacji Elektrowni Rybnik przy ul. Podmiejskiej odbędzie się wystawa makiet kolejowych. W tym roku zaprezentują się również goście z Czech - kluby Zababov i OstraMo. Jazdy rozpoczynamy w sobotę 29 maja w godz. 10 - 17, zakończenie w niedzielę o godz. 17. Wstęp wolny!
Serdecznie zapraszam.
 

dziurasek

Znany użytkownik
Reakcje
612 11 0
#6
Byłem, widziałem .... pogadałem. Super impreza - miło poznać kolegów których znało się wirtualnie ;) no i warto było zobaczyć świetne makiety! Niestety nie posiadam za wiele zdjęć...
 

Załączniki

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#7
Ten SU45 to czyj?
Dobrze widzę jakąś TEM2 w ciekawym malowaniu?
No i zapowiadana premiera Autosana.
 

lokojacko

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Troche gumiaków z Rybnika;) ...miała być jedna stalówka (WM piątka) ale jeszcze nie skończona.
 

Załączniki

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#13
Wrzucam 2 zdjęcia - z drabinek oraz z przeciwległego kąta sali:



Napiszcie, jak odbywały się dzisiejsze jazdy.

Nawiasem mówiąc - Kraków - Elektrownia Rybnik jakieś 1.5h samochodem,
w drugą stronę 5 godzin "zbiorkomem" - jakiś matrix...
 

Załączniki

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#15
daliśmy radę :) . W końcu łapnąlem prawie do końca o co chodzi. Był mały zamymłon ale zwolnienie czasu do razy dwa załatwiło sprawę. Osobiscie jestem za!!. W Polsce mieliśmy za mało ładunków, za malo polskich wagonów z kartami, za mało przygotowanych ładunków i za słabo przeszkolonych i przygotowanych szufladowych, ale z naszej strony obiecujemy poprawę. Zabawę kaszanili goście, którzy nie trybili zasad a na siłe wcisneli swój tabor do jazd, po czym zabrali go z makiety bo "juz jadą do domu". Pozdrawiam tez tego gnoja który skosił nam semafor wjazdowy i sie zmył udając, że nic się nie stało korzystając z tego, że nikt nic nie zauważył (150 zeta w plecy). Poza tym zabawa na całego!
ps. Kiedy replay?? :)
 

pastka

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#16
Byłem jako jeden z gapiów, w niedzielę. "Za słabo przeszkoleni i przygotowani szufladowi" - chyba racja - byłem świadkiem delikatnego strofowania młodszych przez starszych, troszkę chaosu było.
Jestem zadowolony z okazji zobaczenia na żywo makiet, szczególnie tych, które widziałem wcześniej w zdjęciach na forum. I jestem pod wrażeniem makiet z Ostrawy, które wyglądają równie dobrze na zdjęciach jak i gołym okiem.
 

Załączniki

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#17
Kraków dojechał i rozpakował auto. Byłem tylko dziś ze względów rodzinnych i mam podobne zdanie jak Dominik. Żeby najlepiej pojąć jazdy z ładunkami trzeba właśnie posiedzieć na szufladzie z rozkładem. Niestety ważne jest również oznaczenie sobie pociągów na szufladach, bo potem nie będzie sytuacji czy to ten pociąg i czy na pewno on ma teraz jechać. Niestety przynoszenie swojego taboru na chwilową "pojeżdżawkę" lub tylko dla siebie mija się z celem. Mnie dziś nie dopisało szczęście z taborem i miałem cały czas jakieś perypetie z nim związane, kończąc na wyłożeniu węgla na szufladzie. :) Myślę, ze spotkanie się, a wnioski będą wyciągnięte i realizowane na kolejnych spotkaniach.
 
Reakcje
6 0 0
#18
Ja pozdrawiam Wszystkich i dziękuje Wszystkim, którzy dołożyli starań aby impreza była udana. Bawiłem się świetnie i miło spędziłem ten "łikendowy" czas.
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
#19
Hubert Wojtczyk napisał(a):
Ja pozdrawiam Wszystkich i dziękuje Wszystkim, którzy dołożyli starań aby impreza była udana. Bawiłem się świetnie i miło spędziłem ten "łikendowy" czas.
Dołączam się

Zdjęcia po południu, jeśli jakieś wyszły, a te z jednonogiego fotografa ulicznego jak przyślą.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#20
Dominik napisał(a):
W końcu łapnąlem prawie do końca o co chodzi.
Brawo! Jeszcze jedna owieczka przeszła na ciemną stronę mocy!
Dominik napisał(a):
W Polsce mieliśmy za mało ładunków, za malo polskich wagonów z kartami, za mało przygotowanych ładunków i za słabo przeszkolonych i przygotowanych szufladowych, ale z naszej strony obiecujemy poprawę. Zabawę kaszanili goście, którzy nie trybili zasad a na siłe wcisneli swój tabor do jazd, po czym zabrali go z makiety bo "juz jadą do domu".
I dlatego spis taboru powinno się ustalić przed imprezą. Żeby nie było, że np. elekrtrowozy śmigają bez druta!
Dominik napisał(a):
ps. Kiedy replay?? :)
Poznań?

Paweł napisał(a):
...gości, którzy dzisiaj działali cuda z ET21
Cóż takiego czynili?
 

Podobne wątki