• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa makiet - Rybnik 29-30 maja 2010

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#41
I koniec. Jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do super imprezy. Zwłaszcza dla Olka za zaproszenie, super organizację, noclegi, wyżywienie.

Czesi w osobie Milana napisali, że było super, podziękowali i chętnie przyjadą za rok ;)
 

Załączniki

pantaleymon

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#42
Dołączam się do podziękowań dla Olka i miejscowej ekipy oraz wszystkich którzy przyczynili się do powstania tak sympatycznej i zawsze dobrze wspominanej imprezy, która mam nadzieję doczeka w przyszłym roku swojego 5-lecia istnienia i na stałe zagości w kalendarzu najlepszych imprez modelarskich w kraju.
Na ręce Olka składam również podziękowania dla ludzi z Elektrowni Rybnik i wszystkich innych bez pomocy, których by ona się nie odbyła. Podziękowania za dużą salę, wikt, opierunek oraz wspaniałą oprawę całości włącznie ze zwiedzaniem elektrowni.


Na koniec podziękowania za pomoc dla chłopaków, którzy pomogli mi się sprawnie złożyć po całości.
DZIĘKUJĘ :D
 

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#43
Chciałem tutaj przeprosić kolegów z Poznania jak i kolegów z Czech za spóźnienie spowodowane późnym wyjazdem z Krakowa. Miesiąc temu pochowałem Tatę i teraz mam dużo spraw na głowie. W piątek również nie moglem wyjechać wcześniej z powodów rodzinnych, dlatego powstało takie opóźnienie. I nie był to problem braku auta, bo odebrałem je o 8 rano. Jeszcze raz wszystkich przepraszam i przyłożę wszelkich starań do poprawy strony wyjazdowej.

Osobiście imprezę uważam za dobrze zorganizowaną. Kolegom z Poznania jeszcze raz chciałem pogratulować samoorganizacji. Olkowi, który może mnie nie kojarzyć dziękuje za organizacje i załatwianie wszelakich spraw. Olku mam nadzieję, że w przyszłym roku również odbędzie to spotkanie, ponieważ chciałbym się pokazać ze swoją stacją. :)
 

eSeL

Znany użytkownik
Reakcje
24 0 0
#44
Saperku, Ty nie musisz sie tłumaczyć, fotoradary się poodwracały!
Darek raczej pije popitkę do los quattros hot dogos!
Jak zwykle przejął sie ten co coś robi i serce ma dobre a adresat aluzji zaciera ręce...
W tym roku byłem 100%-towym widzem i gdyby nie dyskusja nawet bym tych rzeczy nie zauważył!!!
Proponuję posprzatąć wsjo oprócz podziękowań, chyba nikt nie ma zastrzeżeń, że ino te są na miejscu. reszta się wypsła!
;)
 

endii5

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#46
No suki są nie złe!
Ale autosanik to pomyłka ,naprawde o pomste do nieba prosi ,no co innego san H100B miejski to perfekcja wykonania ale H9-21 to błąd w sztuce ,no ale kolega
z Tarnowskich Gor nie omieszkał sobie zrobić reklamy. Mam tylko nadzieje że wyroby
które są sprzedawane na alegro z Tarnowskich Gor "lokojacko" bedą bardziej profesjonalnie wykonane :D :D :D :D
 

endii5

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#47
ten kokotek ursus 330 sprzedaje lokojacko ten sam co produkuje autosany sany inne sprzęty .Nie wiem jaka cena ale napewno powyżej sety nie schodzi :?: :?: :?:
 

Podobne wątki