• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-5.12

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#1
Krakowski Klub Modelarzy Kolejowych ma zaszczyt zaprosić na Wystawę makiet i modeli , która odbędzie się w dniach 3-5 grudnia 2010 w Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ul. św. Wawrzyńca 15 w Krakowie.

Program wystawy:
2.12(czwartek)
od godz. 16 - rozkładanie makiet, podłączenie dcc i telefonów,
3.12(piątek)
10-14 - pokazy dla szkół( zobaczymy jaki będzie odzew)
16 - 20 - pokaz dla publiczności
4.12(sobota)
10 - 14 pokaz dla publiczności
14 - 16 przerwa na obiad
16 - 20 pokaz dla publiczności
5.12(niedziela)
10 - 14 pokaz dla publiczności
14 - 15 przerwa na obiad
15 - 18 pokaz dla publiczności
Składanie makiet po godzinie 18 lub w poniedziałek.
(jest możliwość przywiezienia makiet już weekend przed imprezą i przechowania w klubie KKMK oddalonym 50m od hali.

Wysokość makiet: 110cm
Sterowanie:
Loconet, centrala Digitrax, każda duża stacja powinna posiadać booster Martinezo lub Lenz, mniejsze makiety mogą być zasilane boosterami Spax
Podczas pokazów dla publiczności obowiązuje rozkład jazdy i jazdy z ładunkami w miarę możliwości.

Wymiary sali: 32x15m.

Po ułożeniu rozkładu, przyporządkowane zostaną konkretne pociągi do jazd. Podczas pokazów dla publiczności jeździ tabor zaakceptowany przez koordynatorów rozkładu i modeli.
Jest możliwość jazdy własnym taborem, ale w godzinach bez publiczności(dotyczy zgłoszonych uczestników imprezy).

Dla kolegów z poza Krakowa znajdziemy dobry i tani nocleg.
Zgłoszenia osób, zapotrzebowanie na nocleg proszę kierować do mnie: kowaldo(at)o2.pl , kom. 889-000-989.
Rysunki makiet w Corelu lub AutoCad proszę przesłać Szymonowi Pado.

W imieniu KKMK
Paweł Kowalski
 

Daniel

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#3
Re: Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-

Paweł jak mi Elvis poskłada w lokach kabelki z żaróweczkami itp:) to się zgłaszam wcześniej ,aby nie było powtórki z Rybnika:( Pozdrawiam Daniel:)
 

DB H0

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#9
Re: Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-

Ja się wybieram :D Ale się nie przyłącze :cry: .Powód: Problemy z sadzarką oraz oświetlenie - ucyfrzenie BR 151. Jak się nie uda przed to przywiozę na warsztat segment i BRykę.
 

DB H0

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Re: Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-

Jest problem. Chciałbym wziąć swojego loka, na wet zamówiłem FRED'a, lecz nie wiem kiedy martinezo wysyła je. I tak: jak by miały dojść idealnie na imprezę to bym prosił o wysłanie paczuszką do Krakowa, jak wcześniej czy później to do siebie.
1) Czy Kraków ew. się zgadza na puszczenie paczuszki do was (zrzucam się na wysyłkę)??
2) Kiedy FREDY są wysyłane?? I jak by dochodziły tak mniej więcej???
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.066 140 0
#12
Re: Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-

FREDI od martinezo muszą być najpierw wykonane. Żeby zostać wykonane martinezo musi zebrać od zainteresowanych kasę i zakupić niezbędne części.
Biorąc pod uwagę, że zbiórka pieniędzy trwa do końca miesiąca, a przesyłka części też trochę zajmie, to podejrzewam, że w czasie trwania imprezy, martinezo może będzie miał pudełko części i zacznie się zastanawiać: "Kiedy ja to wszystko zrobię?".

Dyplomatycznie odpisałem ;)

Spróbuj inną metodą - zapytaj, czy ktoś nie będzie Ci mógł pożyczyć FREDa w czasie imprezy tak, żebyś mógł przetestować swoją lokomotywę.
 
OP
OP
P

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#13
Re: Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-

Ja chciałbym tylko napisać, że decyzją członków klubu na imprezie jeżdżą składy PKP.
 
Ł

Łukasz K

Gość
#16
Re: Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-

Są już zapisy na maszynistów ? Podobało się w zeszłym roku, więc w tym w piątek i niedzielę mógłbym przynieść dwie ręce i chęci do prowadzenia składów.
 

SAPER

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
H0e
Reakcje
157 0 0
#18
Re: Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-

Wszystkie zapisy do Pawła prywatnie na mail lub pw. Paweł koordynuję obsługę.
 

spex

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#19
Re: Wystawa makiet-Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie 3-

Paweł napisał(a):
Ja chciałbym tylko napisać, że decyzją członków klubu na imprezie jeżdżą składy PKP.
Paweł napisał(a):
Prostuję informację. Mogą być inne zarządy.
A nie chodziło przypadkiem o dopuszczenie elektrycznego taboru PKP (do dieselowskiego/parowego świata)?
 

Podobne wątki