• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wystawa makiet kolejowych Wołów 21-22 marca 2015

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#22
Bardzo dziękuję. Aż mi się pojawiły wypieki na twarzy. Czy jest jakiś wątek, w którym mógłbym śledzić postępy z prac nad stacją? Urządzenia mechaniczne scentralizowane i sygnalizacja przekaźnikowa - to tak jak na jednej z moich najukochańszych stacji - Ełku!
Pozdrawiam Michał
 

brian-82

Moderator Grupy KSK Wrocław
Donator forum
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
194 2 0
#23
Bardzo dziękuję. Aż mi się pojawiły wypieki na twarzy. Czy jest jakiś wątek, w którym mógłbym śledzić postępy z prac nad stacją?
Jest u nas na prywatnym podforum, a więc niedostępny szerzej. A tak poza tym na samej stacji niewiele się dzieje, więc też nie ma po co o postępach trąbić.
 

grzegorz kita

Moderator Grupy Fremo Polska
Zespół forum
FREMO Polska
KSK 1:1
KSK Wrocław
Reakcje
500 7 0
#24
zgadza się idzie powoli
semafor wyłaczyłem
wczesniej na lini 2T tor niewłasciwy był z Tz - obecnie wstawiłem semafor a nie miałem sterownika do semafora - poza tym linia była "slepa"
Podg z przystankiem osobowym jest przejezdny w 3/4
no i jest jeszcze druga strona - 2 linie 2 torowe, w tym jedna planowane pod kablem - bedzie na Fremo w Krakowie
teraz pulpit i uzyskanie przejezdnosci w całosci
 
Ostatnio edytowane:

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#25
Bardzo dziękuję za informację. Jako dyżurny ruchu mojej stacji w tajemnicy przypomnę (UTK jest wszędzie), że przy wjeździe na czynną stację nie wolno wygaszać semaforów nawet przy liniach zamkniętych dla ruchu. A co do P. Odg. to proszę o relację jak najbogatszą zdjęciową z Krakowa. Malo jest stacji zrobionych w realiach współczesnej epoki. Pozdrawiam. Michał.
 

Podobne wątki