• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH W MUZEUM INŻYNIERII KRAKÓW

TittyTwister

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam,
spotkanie było naprawde bardzo fajnie :) Muszę podziękować Tomkowi, że mogłem się przyłączyć z klubem Ostrava-Kunčice. Nawet miałem możliwość po raz pierwszy "kierować" pociąg na takim spotkaniu.
I chcę pozdrowić właścicieła posterunku Pawłowo, bo dla mnie to był najlepszy moduł na spotkaniu (y)
Tutaj tyłko trochę zdjęć http://sttandardowy.rajce.idnes.cz/Spotkanie_H0_-_Krakow_8.12.2012#
I pozdrawiam wszystkich z którymi tam gadałem (miałem identyfikator od sTTandardu :) )
 

Jacula

Nowy użytkownik
Reakcje
8 0 0
W imieniu naszej małej krakowskiej Grupki TT w tym miejscu składam podziękowania dla wszystkich kolegów oraz organizatorów tegorocznej wystawy za możliwość wzięcia czynnego udziału w imprezie.

Jacek
 

PULMAN

Znany użytkownik
Reakcje
32 0 0
Witam. My jako Zagłębiowskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei i Komunikacji Miejskiej składamy Serdeczne Podziękowania za miło spędzoną imprezę. Mamy w planach w przyszłym roku zorganizować podczas wystawy symulator maszyny EU07 z oryginalnymi częściami z lokomotywy. Myślę że tu nie będzie problemu abyśmy się pojawili z całym pulpitem od lokomotywy i pokazali publiczności jak mniej więcej wygląda praca mechanika z nastawnikiem. ;).

POZDRAWIAM
 
Reakcje
0 0 0
O tej makiecie i składzie jaki po niej zasuwał jakoś nikt nie mówi, a wszyscy odwiedzający ją mijali a nie którym ślinka ciekła na ładunek który woziła. Tak pędziła że nie mogłem nawet ostrego zdjęcia zrobić. Ma ktoś takie? Było super ,a za rok wezmę obiad do słoika i nie będę musiał płacić dwóch biletów za jeden dzień. Pozdrawiam organizatorów.
 

Załączniki

OP
OP
tomek 05

tomek 05

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Tą makietą zachwyceni byli najbardziej milusińscy bo można było przez chwilę samemu posterować.Niestety po pierwszym dniu chyba gdzieś została ewakuowana bo niedziele już jej nie było.
Zajeździli na śmierć.To prawie 60 lat ma na liczniku, to cud że 8 godzin wytrzymała. Nie było kiedy serwisować i trzeba było ją ewakuować :-(
Trzeba na następny raz dopracować bardziej od strony technicznej obsługę. I tak jak na pierwszy raz było nieźle chyba?? Z moich obserwacji właśnie to że dzieciaki mogły same obsługiwać było największą frajdą. Niestety Fz'ty dawały 12V a lokomotywki mają silniczki na 4,5V i siła odśrodkowa na łukach robiła swoje :)
I patrzcie jakie porządne kiedyś rzeczy robili, który silniczek dziś wytrzyma takie katowanie? Ani jeden się nie spalił i nawet nie śmierdziało z niego :) Problem był z odbiorem prądu i z szynami, "U" rurki na tekturowych podkładach nie dały rady.
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
Tomku, pewnie na tych U-rurkach było z 5V spadku więc to ocaliło silniczki ;). Zgadzam się z punktu widzenia dzieciaków to była największa atrakcja. Pomysł jak najbardziej trafiony.
 

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
NAMR
Reakcje
76 3 0
No to jak 60 lat to nieźle śmigała i fakt na łukach też latała( chociaż do emerytury zostało jej jeszcze 7 lat:LOL:).Pomysł jak najbardziej trafiony .
 

Podobne wątki