• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH W MUZEUM INŻYNIERII KRAKÓW

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#21
....Już odpowiedziałem wyżej, ale szkoda, że nie uwzględniono pokazania szerszej publiczności modelarstwa od tzw kuchni, czyli oprócz pokazania jazd gotowymi modelami, wypadało by pokazać ludziom z poza kręgu modelarskiego jak powstają modele na warsztacie np. konwersje taboru, pojazdów samochodowych, czy architektury.....
Powody tego stanu rzeczy są bardzo proste i prozaiczne. Trochę jest za mało miejsca na sali oraz osoby które ewentualnie mogłyby coś pokazywać już są zaangażowane w inne obowiązki przy organizacji wystawy.

Maxeus, może najwyższy czas abyś nas odwiedził ponownie i będziesz mógł zrealizować takowy pokaz. Przecież wszyscy znamy Twoje prace i masz się czym pochwalić. Najbliższa impreza dla publiczności będzie w czerwcu w NCK.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#23
Powody tego stanu rzeczy są bardzo proste i prozaiczne. Trochę jest za mało miejsca na sali oraz osoby które ewentualnie mogłyby coś pokazywać już są zaangażowane w inne obowiązki przy organizacji wystawy.

Maxeus, może najwyższy czas abyś nas odwiedził ponownie i będziesz mógł zrealizować takowy pokaz. Przecież wszyscy znamy Twoje prace i masz się czym pochwalić. Najbliższa impreza dla publiczności będzie w czerwcu w NCK.
Jak najbardziej rozumiem ograniczenia wynikajace z wielu czynników nie tylko ludzkich.
Dziękuję za docenianie moich skromnych dokonań modelarskich, ale akurat nie zamierzałem się wciskać na Wasz plac zabaw, tylko chciałem się podzielić sugestią.
Jeśli chodzi o imprezę w NCK-u, to do czerwca jest jeszcze szmat czasu, a mnie po drodze ma się powiekszyć rodzinka, więc na chwilę obecną nie mogę nic obiecywać, jednak wezmę zaproszenie pod uwagę, nawet jako zwiedzający z dziećmi.

Skoro jesteś tak zainteresowany warsztatami to możesz przyjechać w styczniu do Poznania.
Musisz tylko obserwować stronę PZMK w której będzie wszystko podane.
http://www.pzmk.org.pl/node/122
Chyba nie do końca zrozumiałeś moje intencje, ponieważ mnie chodzi o zaprezentowanie szerszej publiczności z poza kręgu modelarskiego warsztatu tu na miejscu w Krakowie, a do Poznania być może się wybiorę, tym bardziej, że wielokrotnie mnie zapraszano.
 

Jasiek5

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
89 0 0
#25
Panowie, temat z warsztatami podchwycony, teraz nie ma już szans, pomyślimy nad tą formą na imprezie czerwcowej w NCK-u.
 

jery7

Użytkownik
Reakcje
122 0 0
#29
WITAM POMÓŻCIE KOLEDZY. WYBIERAM SIĘ DO KRAKOWA W SOBOTĘ NA WYSTAWĘ MAM 300 KM DO PRZEJECHANIA, CHCIAŁBYM ZAPYTAĆ CZY MUSZĘ REZERWOWAĆ JAKIEŚ WEJŚCIÓWKI CZY MOŻE WSTĘP JEST WOLNY?????. Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDŹ.



KRAKOWSKI KLUB MODELARZY KOLEJOWYCH
ZAPRASZA NA WYSTAWĘ MAKIET KOLEJOWYCH
W DNIACH 8-9 GRUDNIA 2012 r.

w MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ
UL. ŚW. WAWRZYŃCA 15 W KRAKOWIE

8.12 SOBOTA: 10-14 16-20 9.12 NIEDZIELA: 10-14 15-19


Podczas wystawy będzie można oglądać:
  • ponad 100 metrów makiety modułowej w skali H0 Krakowskiego Klubu Modelarzy Kolejowych oraz Kolegów z Czech
  • tort w skali TT
  • tort w skali S zwłaszcza dla najmłodszych widzów :)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA WYSTAWY.


Zobacz załącznik 83639
 

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
NAMR
Reakcje
76 3 0
#31
Jak będzie gdzie stanąć.Zazwyczaj w sobotę Wawrzyńca jest zapchana. Ja parkuję za mostem na zabłociu i spacerkiem 5 minut.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#36
A zamierzacie prowadzić jakieś modelarskie pogawędki za płotkami, obok płotków, czy wszystkich do jednego wora ze zwiedzającymi ?
Tudzież wejście za płotki oprócz uczestników jazd bądą mieć tylko i wyłącznie wybrańcy organizatora ?
 

Czesław Turko

Aktywny użytkownik
Reakcje
240 2 0
#40
A zamierzacie prowadzić jakieś modelarskie pogawędki za płotkami, obok płotków, czy wszystkich do jednego wora ze zwiedzającymi ?....
Nigdy nie słyszałem żeby któryś z modularzy odmówił udzielenia informacji technicznych zwiedzającemu wystawę czy innemu modelarzowi.
...Tudzież wejście za płotki oprócz uczestników jazd bądą mieć tylko i wyłącznie wybrańcy organizatora ?
Sadzę, że tak, lecz na to pytanie odpowie Ci organizator w dniach wystawy.
 

Podobne wątki