• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Kraków - Wystawa makiet kolejowych - Nowohuckie Centrum Kultury - 1-3 grudnia 2017

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
#23
O zamianie imprez miejscami mówiło się od ponad roku...

15 listopada napisałem:

"Zmiana miejsca wisiała nad nami już od jakiegoś czasu...
Zima w Muzeum Inżynierii Miejskiej:
- problemy z wyjazdem tramwajów z hali przy większych opadach śniegu
- ciągnie zimnem od bram wjazdowych
Lato w Nowohuckim Centrum Kultury:
- dowcipna klimatyzacja fundująca nam niespodziewany prysznic z zimnej wody przy parnej pogodzie i większej liczbie publiki
I tym sposobem letnia impreza przechodzi do MIM a zimowa do NCK..."

@EC45:
Impreza dla publiczności, nie wyłącznie dla realistów i koneserów. Czyli ma być: dużo ruchu i kolorowo a niekoniecznie superrealistycznie. Nikt nie będzie wybrzydzał jeśli przy tym samym peronie spotka się epoka III z VI. Ale na wszelki wypadek napisz do głównego zarządcy imprezy: nck.krakow.2017@gmail.com

@Michał Szewczyk i inni z podobnym dylematem:
Miejsc parkingowych na miejscu za wiele nie ma.
Dojazd tramwajem nr 4 z Krakowa Głównego jest bardzo prosty: schodzisz z peronów o dwa piętra w dół (poziom -1 = Kraków Główny, -2 = tunel tramwajowy, zejście co najmniej w okolicy peronu 1), kupujesz bilet za 3,80 zł, wsiadasz w kurs w kierunku Kopca Wandy i wysiadasz zaraz po minięciu NCK. Jeśli masz w telefonie SkyCash to i za bilet zapłacisz telefonem.
Tramwaj 10 to alternatywa, w przypadku przyjazdu PKP dość niewygodna.
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#24
Pytanie do organizatorów. Czy wiadome jest podczas których sesji będzie dominował tabor z epoki V i VI (elektrowozy, wagony typu standardu Z, wagony Bhp) ?
Jeszcze raz uprzejmie proszę o podanie powyższych informacji. Dziękuję.
Jak na razie nie jest wiadome więc nawet mailem nie będzie szybciej,wszelkie szczegóły będą znane po ostatecznym "zatwierdzeniu" rozkładu jazdy.
Nie obowiązuje podział na epoki ,tak jak napisał Waldek,ma jeździć możliwie dużo i kolorowo ale zgłoszono tyle elektrowozów że w każdej sesji na pewno ich nie zabraknie.
 

Darson

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#25
No pewnie,największa niespodzianka od czasu jak cycki cioci Klary wkręciły się w magiel,informacja o tym że
wystawa będzie w NCKu "wisi"już od 11 października.
Jakoś mnie ten tekst nie ubawił, jeśli to miało być śmieszne.
Dowiedziałem się z forum TT, info na ten temat pojawiło się 22 listopada, które zamieścił adrian pander.
 

Karol Walesieniuk

Moderator Grupy PGM
Reakcje
226 2 2
#26
"Cześć,
nie udało się zmieścić w rozkładzie taboru, który zgłaszaliście na wystawę (BR-220 ze składem towarowym, EU-45-205)
Proszę o nie zabieranie taboru, natomiast oczywiście zapraszamy do uczestnictwa w wystawie.

Pozdrawiam"

1. Gratulacje dla organizatorów za ogarnięcie. Mam od 2 tygodni zarezerwowany hotel(bez możliwości odwołania) i dwa dni przed startem mojej lokomotywy dostaje info że jednak się nie zmieści w rozkładzie. zajebiście!
2. Rezerwuję tak naprawdę cały weekend bo mam do przejechanie 500 km w jedna stronę dziki bogu autem, a nie pociągami z kupnem biletów.
3. Co znaczy "uczestnictwo w imprezie" ? będę miał jakieś zadania konkretne czy mogę sobie tylko pooglądać.

W roli naświetlenia sytuacji czemu mnie to tak wpienia poza oczywistymi względami organizacyjna-finansowymi. Była by to moja i kolegi pierwsza impreza gdzie specjalnie zapisaliśmy się tylko na jeden dzień aby zobaczyć co i jak funkcjonuje na imprezach od kuchni. Zobaczyć popytać pozaglądać. Teraz zapewne nawet nie będę mógł wejść od drugiej strony. Rozumiem że nie wszyscy mogą się zmieścić zainteresowani ale kurde zgłoszenia zostały zamknięte 2 tygodnie temu!. Wystarczyło chociaż napisać że istnieje możliwość zapełnienia rozkładu jazdy.

P.S Proszę o kontakt TELEFONICZNY organizatora!
 
Ostatnio edytowane:

Paweł

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
11 0 0
#29
Ja mogę ćwiczyć cierpliwość i spoko. Tu chodzi o organizacje.
Karol,
rozmawiałem telefonicznie z Marcinem Aleksiejukiem, wyjaśniliśmy kwestie waszego uczestnictwa,
jesteście pełnoprawnymi uczestnikami imprezy, możecie być w środku makiety, prowadzić składy i być dyżurnymi ruchu.

NIestety tak jak napisałem, nie było możliwości wciśnąć wszystkich zgłoszonych składów, musiałem wycofać około 15 zgłoszonych składów z uwagi na ilość zgłoszeń i wielkość makiety.

Szkoda, że nie skontaktowałeś się w środę, gdy przesłałem maila. Można było to na spokojnie załatwić bez niepotrzebnych nerwów :) Mamy nadzieję, że dojedziecie :)
 

Alexej

Aktywny użytkownik
PGM
Reakcje
31 0 0
#34
Rozkaz pisemny "O":

Od km .... , do km....
Prędkość najwyżej: 0 km/h
Z powodu: Przesunięcie toru na szlaku
Nadał posterunek ....

:D
 

Podobne wątki