• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wystawa Makiet Kolejowych - Kraków MIM 5-7.12.2014

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#25
... na plakacie są podane zgodnie z wcześniejszą informacją kolegów następujące

Godziny otwarcia dla zwiedzających:

5.12. PIĄTEK: 10-14 i 16-20
6.12. SOBOTA: 10-14 i 16-20
7.12. NIEDZIELA: 10-14 i 15-19

... na dużym plakacie będzie je zapewne dobrze widać ... tutaj trzeba sobie powiększyć plakat ... ;)

Pozdr, Krzysiek
 

Tomasz Wojczyk

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
5 0 0
#26
Osobom zamawiającym wyżywienie podaję do wiadomości menu obiadowe:

piątek
dla osób zamawiających obiad bezmięsny: Kotlety rybne po nelsońsku, ziemniaki, surówka
dla osób zamawiających obiad mięsny: Klopsiki z indyka w sosie pomidorowym, ziemniaki, surówka

sobota:
pieczony karczek w sosie, ziemniaki, surówka

niedziela:
antrykot z kurczaka, ziemniaki, surówka

Pozdrawiam.
Tomek
 

Darson

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#29
Rewelacja !! w pełnym znaczeniu tego słowa.
Dużo jazd i manewrów, dopracowane moduły.
Uczuciowo jestem związany z TT , jednak na takiej imprezie skala ma mniejsze znaczenie.
Spędzone trzy godzinki śmignęły z dwudziestokrotnością czasu modelarskiego :)
Duże BRAWA dla wystawców.
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#31
Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia (a może i film?):rolleyes:
Następnym razem zamiast czekać niecierpliwie weź cierpliwie cztery literki w troczki,kolegę Gawryluka pod pachę(czy jak tam Wam wygodnie)
przyjedźcie i zobaczcie na własne oczka,bo nawet najlepsze zdjęcie nie zastąpi własnoocznego widoku,że o atmosferze i rozmowach nie wspomnę.:)
 

zgodny

Znany użytkownik
Reakcje
363 19 0
#37
Warto było się wybrać do Krakowa ,i zobaczyć na żywca to co się widziało tylko na fotografii:gwizd:.Wielki szacun dla wystawców i organizatorów(y)(y).Kilka moich fotek.
 

Załączniki

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#39
Koledzy powyżej mają rację. Świetna wystawa, fajna atmosfera, a dzięki wystawie sklepowej portfel nieco lżejszy ;)
 

Załączniki

DBahn

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#40
Właśnie popijam sobie bananowego corneliusa i delektuje się zdjęciami jakie wykonałem podczas wystawy.
Na początek chciałbym podziękować ludziom którym się chce podjąć trud organizacji wystawy i tym którzy ten trud zadają sobie aby pojawić się ze swoimi makietami.
Widziałem kilku znamienitych modelarzy których twarze znane mi są z tego forum oraz z YouTube. Widząc ich na żywo czułem podobne wrażenie jakie się ma widząc na żywo gwiazdę filmową. Już w to jest ekscytujące. Była to moja druga wystawa w Krakowie ale tym razem miejsce jej organizacji genialne. Juz wchodząc czuło się niesamowity klimat. Tym razem moim celem prócz samych makiet było zobaczenie w ruchu naszej siódemki. Co się oczywiście udało. Oczywiście jako amator modelarstwa kolejowego 5 i 6 epoki czułem pewien niedosyt no ale to nie zarzut bo wiedziałem że tego dużo na tej akurat wystawie nie będzie. Jedyne co bym chciał to trochę więcej ruchu składów osobowych. Będąc godzinę byłem świadkiem jednego kursu 7-ki tam i z powrotem i jednego przejazdu 09. Może jak już nie dużo składów z tych moich epok to może częściej?
No ale właśnie bardzo dziękuję osobie kto przywiozła epokę. Wogole się jej nie spodziewałem a tu taka miła niespodzianka. Acha, jedna rzecz. Zwróciła mi na to uwagę moja żona. Czy nie dało by się zrobić jakiegoś rozkładu jazdy dla widzów który znajdował by się w widocznym miejscu w okolicach danej stacji? Wtedy każdy wiedział by kiedy przyjść na daną stacje obserwować odjazd pociągu.
Na koniec coś od mnie
 

Podobne wątki