• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wystawa Makiet Kolejowych - Kraków MIM 5-7.12.2014

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#44
Bardzo fajna wystawa :) Dziękuję wszystkim organizatorom, bardzo miło się oglądało :)
Największa atrakcja "w mojej kategorii wiekowej" - możliwość samodzielnego prowadzenia składów na "Oświęcimce"

Jeszcze raz wielkie brawo dla organizatorów :)
 

DBahn

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#46
Zamieścił bym jeszcze filmik na YouTube ale nie wiem jak to jest pod względem prawa. Dodam że na filmiku widać twarze osób obsługujących makiety.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.292 459 29
#49
A jak mają się do prawa relacje z ulicy w TV, gdzie widać twarze przechodniów, czy choćby z takich imprez, na których wyraźnie widać organizatorów i odwiedzających? Wydaje mi się, że jeżeli nie ma zbliżeń twarzy pojedynczych osób, to powinno być OK.
 

Acid Rain 1973

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
304 0 0
#54
Fragment ze stosownego przepisu wraz z interpretacją: " Zezwolenia nie wymaga także rozpowszechnianie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości, takiej jak: zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. Ustawodawca posłużył się nieostrym pojęciem: "szczegół całości". W kontekście tegoż pojęcia nie powinniśmy pytać "ile osób to tłum", ale powinniśmy ustalić relację wizerunku osoby portretowanej do treści i formy fotografii. Przykładowo, jeśli postać, czy też grupa osób pełni rolę drugoplanową (jak w przypadku sztafażu), to możemy rozpowszechniać utrwalony wizerunek nawet wtedy, gdy na zdjęciu jest widoczna tylko jedna osoba; z drugiej strony, jeśli tematem zdjęcia jest wizerunek jednej osoby, którą portretujemy na tle tłumu, to dla zgodnego z prawem rozpowszechnienia wizerunku osoby portretowanej konieczna jest nam jej zgoda." To w sumie wyczerpuje temat i wątpliwości. Nie dajmy się zwariować bo za moment impreza modelarska ze względu na ochronę danych osobowych będzie musiała wyglądać tak:

kkk.jpg


A wracając do tematu samej imprezy jeszcze raz chciałbym podziękować ekipie krakowskiej za umożliwienie uczestniczenia w tej super imprezie oraz klubowi Hazero za przygarnięcie :). Organizacja perfekcyjna, wszystko dopięte na ostatni guzik a do tego rewelacyjna luźna i przyjacielska atmosfera. Tego mi naprawdę brakowało.

P.S. Autor posta zamieścił zdjęcie członków pewnej organizacji jedynie w celach humorystyczno-obrazowych. W żaden sposób nie identyfikuje się z poglądami wspomnianej grupy jak również nie ma to na celu propagacji ich ideologii.
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#55
W imieniu ekipy Hazero, czyli Andrzeja, Darka, Tomka i mnie, serdecznie dziękuję za świetnie przygotowaną imprezkę, atmosferę relaksu i przyjacielskie rozmowy. Jedynym minusem spotkań w grodzie Kraka, jest z naszego punktu widzenia odległość ;), aczkolwiek myślę że raz do roku da się wyrwać :). Do następnego razu.
Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia pyrlandii w kwietniu, bliższe informacje w wątku "Pobiedziska 2015".
 

Sebastian.W

Aktywny użytkownik
Reakcje
43 0 0
#56
Stacja Jaśminowo robiła genialne wrażenie(y). Widać, że modelarska brać nie próżnuje i ciągle z wystawy na wystawę w Krakowie pojawiają się nowe moduły:). Na stoisku z Oświęcimia stały dwa moduły w surowym jeszcze stanie ale jakość staranność i czystość wykonania powaliły mnie na kolana:rolleyes:. Wielkie brawa za organizacje(y)
 

hobbysta43

Znany użytkownik
OKMK Piętrusek
Reakcje
7 0 0
#59
Słowa podziękowania za imprezę, nocne spotkania i rozmowy, "bohaterskie przeloty " nad Świerkowem w wykonaniu Janka, pamięć Sapera;)( która mam nadzieję poprawi się) od chłopaków z Oświęcimia. Fajna wystawa. Jednak moim zdaniem nad organizacją imprezy w piątek należy się zastanowić. Brakowało mi też "konferansjerki" w wykonaniu Piotra
 

DBahn

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#60
Uwaga uwaga, mój pierwszy film na YouTube. Może nie za długi ale za to wartościowy bo nie łatwo znaleźć w necie film z przejazdem tej lokomotywy :)

 

Podobne wątki