• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH - KRAKÓW NCK 13-15. czerwca 2014 r.

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#21
Artur, filmiki świetne, żeby nie powiedzieć zaje... zaiście fajne, nawet moja żona oglądała je z uznaniem (y)

Zdjęcia Mieteora też jak zwykle cieszą oko (y)

Niedziela, więc wpadnę choć na moment, bo po południu niestety praca, więc na cały dzień zabawy nie mam co liczyć.
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#25
Istnieje forma wstawiania fotek w miniaturkach.
Nie wszyscy chcą oglądać a znalezienie końca galerii jest męczące. Litości.


Impreza udana. Wielka tolerancja organizatorów na epoki i zarządy.
Dobra zabawa publiczności i uczestników pozostaje w sprzężeniu zwrotnym i to udało się osiągnąć za co należą się podziękowania dla wszystkich organizatorów i uczestników.
Świetny pomysł z puszczaniem filmów z trasy "na żywo".
 

Adam

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
81 1 0
#28
Istnieje forma wstawiania fotek w miniaturkach.
Nie wszyscy chcą oglądać a znalezienie końca galerii jest męczące. Litości.
Jak zwykle koledze Danemu nic nie pasuje ot taka widocznie to już przypadłość mieszkańców Warszawy..... Ja ze swej strony chciałem podziękować wszystkim przyjezdnym, oraz kolegom z klubu za miło spędzony czas przy makiecie.
 

KrzysioRut

Moderator Grupy TMM
FREMO Polska
T M M
Reakcje
277 4 0
#30
WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla organizatorów i wszystkich uczestników krakowskiej imprezy
za wspólnie spędzony czas i wszystkie miłe chwile przy makiecie z pięknymi składami,
wraz z serdecznymi pozdrowieniami z Grodu Kopernika i czekoladowego piernika = TORUNIA
przesyła KRZYSIEK

P.S.
... obiecałem szczególne podziękowania dla SZYMKA za nocne rozmowy i przygarniecie "kropka" ... ;) ...

... METEOR ... twoje focie są po prostu słodkie ... lepsze niż wspomnienia z widoków na żywo ... ;) ...
 

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
347 5 1
#32
Rafał!!!! Chyba Cię uduszę!!!! Dwie moje różne Ty4 jeździły ze składem "Talbotów', żadnego zdjęcia!!!!, ale SM42 Cargo to do nich przypiąłeś, choć nigdy te "talboty" spotkać tej SM-ki nie mogły!!!!! Oj grabisz Ty sobie, grabisz.........:mad::podstepny:
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#35
Również chciałbym uprzejmie podziękować organizatorom za ... odwagę (czyli wszystkim odpowiedzialnym ;)), dzięki czemu choć chwilę mogłem spędzić w świetnym towarzystwie zanim pognałem do pracy :(

Było miło, sympatycznie, tylko niestety ciężko się robiło zdjęcia ze względu na ciągle pelętającego się pod nogami fotografa w czarnym gajerku :D
- a tak apropo zdjęć, to dzięki Rafał za fotki, jak zwykle świetne, a w szczególności te z planszami (y)

Na koniec pozwolę sobie wkleić trochę swoich i mojego klona zdjęć, choć nie tak spektakularnych jak Mieteora, ale może w tłumie ujdzie :)

Terminator Fotografor - Akcja !!!

073.JPG


Ludzie zejdźcie z drogi, bo autobus jedzie ... ;)

087.JPG


Obracam się, a to znowu ... fotograf o_O

084.JPG


Brunetki, blondynki ja wszystkie ...

089.JPG


A tu taki Kraz w skali w sam raz.

100.JPG


Czeskie Porsche.

117.JPG


Ach, jaki przystojny ten kierownik stacji - rzekła pewna pani wpatrując się w Szymona z nieukrywanym zachwytem. A obok ? Znowu ten fotograf ! :LOL:

123.JPG


Poszedłem więc pobłąkać się trochę w okolice magazynów.

126.JPG


Szybciej, szybciej bo zaraz podjedzie autobus !

128.JPG


Stonka z lotu ptaka.

135.JPG


Świąteczna Zastawa :gwizd:

136.JPG


No i kurde nie zdążyłem !!!

137.JPG


c.d.n.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#36
Dalszy ciąg fotorelacji - to ja teraz idę spać po pracy, a Wam życzę miłego oglądania..

Na szlaku ruch jak się patrzy ... to się wszędzie widzi wielbicieli taboru :D

138.JPG


Na manewrach można było spotkać zapracowane kopciuchy.

141.JPG


Ktoś tu szukał Ty4 z talbotami na szlaku ?

148.JPG


Kolejna czarnulka w natarciu tak się zasapała ... :)

139.JPG


... że aż musiała dychnąć odrobinę podpierając się peronem :)

142.JPG


A tu znajomy widok .... - tak mi się spodobał ten model Zastawy 1100, że nie mogłem sobie odpuścić :D

149.JPG


Wąskotorowe smaczki też cieszyły oko.

153.JPG


Chłopaki z remizy wyskoczyły z beczką po piwko ;)

152.JPG


Nie ma to jak ruch na stacji.

154.JPG


Klimatyczny parking - może to już było, ale tu reprezentacja minionej epoki jest liczniejsza :D

150.JPG


A na moście znowu goście, czyli niemała czarna w natarciu.

155.JPG


Pomimo całego zgiełku, tylko skład ratunkowy cicho pochrapuje na bocznicy ;)

157.JPG


... i ja tam byłem, miód, wino i ropę piłem .... :D
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#37
A ci, którzy tam nie byli, po takich wspaniałych relacjach z żalu się upili (z żalu, że nie byli, to chyba jasne moi mili)
Ale to się zmieni.
 

Salsa

Moderator Grupy Nostalgia za para
Nostalgia Za Parą
KKMK
Reakcje
423 2 3
#40
W imieniu ekipy Nostalgia Za Parą wielkie podziękowania za możliwość wzięcia udziału w imprezie. Nasze trzyosobowe grono (Sławek, Łukasz i Piotr) świetnie się bawiło a w sympatycznym towarzystwie czas minął błyskawicznie.
Krakowska impreza to była prawdziwa "nostalgia za parą", bo na makiecie królowały parowozy, prowadząc praktycznie wszystkie pociągi. A na szlaku można było spotkać Ty51, Pt47, Pm2, Ty4, Ty5, Pt31, Ot1, OKo1, Ok2 i wiele innych. Wielki podziw i uznanie budził Pt47 zbudowany od podstaw przez Sławka Dzierżka z KKMK.

Nasza krótka relacja z imprezy wraz z galerią zdjęć tutaj: http://www.nostalgiazapara.pl/node/4335
Pozdrowienia, Piotr
 

Podobne wątki