• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH - KRAKÓW 7-8.12.2013

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#61
Witam.
Ja również pragnę podziękować za wspólną zabawę. W moim przypadku było krótko, ale treściwie - niestety, jak zwykle miałem mało czasu, ale wiele ciekawych modeli oraz możliwość poznania i porozmawiania z Osobami, które zarejestrowane są na Forum, całkowicie zrekompensowało krótki czas pobytu w Krakowie. Pozdrawiam w szczególności Kolegów z Błonia, Oświęcimia i Gdańska, z którymi prowadziliśmy dłuuuuugie i owocne rozmowy w hostelowej kuchni :) Marku, Darku, Rafale, Arturze, Filipie, Piotrze i Wy wszyscy, których nie jestem w stanie wymienić - dzięki za spotkanie i do zobaczenia znów.
Artur! Super relacja w formie filmiku! Gratuluję pomysłu i czekam na następne filmy!
Pozdrawiam
Przemo
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.953 6 0
#63
Te przejkazdy, które wstawiłęm odbywały się w piątek jako test przejezdności na makiecie. Dlatego przejazdy są na stój a rogatki podniesione :)
-Kolego Arturze miałem na myśli drugi film gdzie przejazdy są na "wolna droga" i w okolicy długowłosego jegomościa po prawej stronie sfilmowanego jest ten przejazd gdzie rogatki nie są zamknięte , ale film jeszcze raz R E W E L A C J A!!
- JAKBYŚ MÓGŁ TO SPRAWDŻ WERSJĘ Z USTAWIENIEM KAMERKI ODWROTNIE "DO GÓRY NOGAMI" WTEDY OBIETKYW BYŁBY NA WŁAŚCIWEJ WYSOKOŚCI W ODNIESIENIU DO REALU
no i jeszcze wersja filmowania przejazdu po makiecie z lusterkiem przed obiektywem ustawionym na kącie 45 stopni z blendą w kształcie okna wagonu pasażerskiego
:)
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.645 133 3
#64
Myślałem o lusterkach :) Kamerkę można obrócić i potem przerobić obraz software'owo żeby nie był do górny nogami ;]
Drugi filmik jest z przerwy między sesjami więc stacje były bez obsługi :) a skład musiał przejechać na stację z której miał ruszyć w następnej sesji.

Oczywiście że dorobię dźwięk do filmików i może nawet zrobię jeden, który pokazuje najciekawsze fragmenty. Niestety czas na to będzie dopiero po 20 grudnia dlatego teraz wrzuciłem żeby zrobić troszkę smaczku :)

Rafale dobrze że przegrałem wam ten filmik na pendriva bo mi się z karty nie chciał przegrać ;/ a ten jest najlepszy ze wszystkich :)

Myślę że takie VideoStory będzie standardem w Krakowie - może nawet z LiveView :) dla zwiedzających
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

adas

Użytkownik
KKMK
Reakcje
0 0 0
#65
Dziękuje za fajną wystawę, super układ makiet, była swoboda w przemieszczaniu dla widzów z czego korzystałem. No i cały czas coś się działo :) a to się podoba najbardziej. Troszkę " kisiło " w końcówce makiety tej bliżej kasy, ale cała reszta jeździła bardzo często i fajnie.

Pozdrawiam
Adam
 

MeteorKKR

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
216 8 0
#66
Kolejna (ostatnia już, choć będzie jeszcze "bonus special" ) część fotek z imprezy ;)

Na początek Lux-Torpeda ;)
20131208 041.jpg

Stonka i do piętrusów sie załapała ;)
20131208 043.jpg


Takie tam lekkie zapełnienie szopy na Brzozowie ;-)
20131208 046.jpg


"Hmmm... urwę zawieszenie na tym przejeździe, czy nie... ??"
20131208 029.jpg


Jak kuż mówiłem...
20131207 017.jpg


.... chodzi mi o to, o co mi idzie ;-)
20131207 011.jpg


"Świetna ta stacja... "
20131207 012.jpg



20131207 013.jpg



20131207 014.jpg



20131207 015.jpg



20131207 016.jpg


My tu pitu, pitu przy stacji, a tam w lesie... praca idzie pełną parą :)
20131208 040.jpg
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#70
No Panowie. Filmy wykonane tak jak Wasze, to nowa jakość w relacjach z imprez. Przejazd przez Świerków Miasto z trzystawnymi tarczami ostrzegawczymi - miód. Brzozów zaś to teraz (ostani raz miałem przyjemność obcować z tą świetną stacją w 2010) ogromna stacja węzłowa - rewelacja. Zatrzymanie w Padowie dla wydania rozkazu szczególnego - to już namacalna, rzeczywista, pachnąca kolej. Natomiast znak o tymczasowym ograniczeniu prędkości do 30km/h pozostawiony przez robotników torowych mimo zakończenia prac, to już "sól ziemi". Mechanikowi szczególne gratulacje odwagi, że z beczkami gazował "na krzywo" chyba z 75km/h (mam nadzieję, że taśmę z tachometru udało się uchronić przed okiem naczelnika lokomotywowni). Filmy oglądałem w częściach, bo co chwila omdlewałem z zachwytu. CHCĘ TAKĄ KAMERĘ!!!!! Że też list do Św. Mikołaja już dawno wysłany
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.645 133 3
#71
Poczekaj jak po świetach zrobię kolejną część :) jest jeszcze kilka smaczków nagranych. To były testy. Teraz już wiemy wiecej i każdy kolejny będzie lepszy :)
 

Podobne wątki