• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH - KRAKÓW 7-8.12.2013

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#21
Termin wystawy grudniowej jest taki sam od kilkudziesięciu lat.
Ale są jeszcze inne wystawy, np. w NCK.
Jeden warunek - chęć uczestnictwa musi być zgłoszona odpowiednio wcześnie a nie na kilka dni przed.
 

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#22
Czy są organizowane noclegi, lub jest możliwość załatwienia noclegu z piątku na sobotę, ale dla osoby, która nie zgłaszała się do obsługi? (Który to hostel i jakie warunki bytowo-finansowe?)
 

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#24
To raczej tak do nawigacji
50.049714, 19.946944
noclegi to wystarczy wpisać hostele kraków kazimierz i 500m od muzeum jest 5 , od 30 do 50 zl.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#30
Pierwszy dzień wystawy miło przeleciał, przynajmniej mnie i moim urwisom, więc będąc dłużnikiem osób, które w innych relacjach wklejały swoje zdjęcia, tym razem wklejam choć ułamek tego co było.

Na środku hali stała fajna makieta ...

006.JPG


... która przyciągała przyszłych maszynistów lub zawiadowców stacji :)

004.JPG


Nie brakowało też młodych adeptów podglądających mistrzów fachu w akcji.

009.JPG


Szpiegostwo zagościło na dobre również w skali H0, no bo kto by się nie chciał przejechać po swojej makiecie, a dopiero po takich hektarach w skali ?

017.JPG


Przyjemnie było patrzeć, jak zmotoryzowana ekipa klimatycznymi pojazdami zasuwa do roboty :)

021.JPG


A i niektóre nastawnie budziły zainteresowanie swoją architekturą.

022.JPG


Miałem skorzystać z komunikacji podmiejskiej, ale niestety zobaczyłem tył swojego autobusu ...

025.JPG


... a mimo wymachiwania rękami z nasypu, autobus sobie pojechał, więc dalej niestety znowu pieszo.

026.JPG


Gdzie się człowiek nie ruszył, to wszędzie było pełno szkodników - ten przynajmniej ma kolorki miłe dla oka :)

031.JPG


Z mostu przypadkiem namierzyłem drużynkę, która czymś płynnym rozgrzewała zapał do pracy.

036.JPG


Anglicy, czy Duńczycy ? Czyżby ćwiczenia w ramach partnerstwa dla pokoju ? I co Wy NATO ?

040.JPG


Takie dwie czarne w bufecie - nawet miłe były, choć strasznie kopciły :)

044.JPG


c.d.n.
 

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
249 4 0
#31
No więc jak już udało mi się dopchać do komputera, to mogę kontynuować foto-relację.
W zasadzie niewiele zdjęć zrobiłem, ale dobre i to i tylko dzięki temu, że najstarszemu urwisowi małżonka pożyczyła swojego kompakta :p

No to lecimy dalej z koksem, no nie Robert ? :)

Można było podziwiać i będzie można jeszcze jutro szeroki przekrój taboru przez epoki.

058.JPG


Bezwstydnie zza winkla podglądałem odpoczywającą Tamarę :)

069.JPG


Na przejeździe trafiłem na cacuśnego Jelonka, który chyba miał ochotę zahaczyć o tego kartona kombi ;)

074.JPG


U Kowalskich znowu wielkie pranie.

080.JPG


W szopie liczyłem na duży ruch, a tu niestety senne sobotnie popołudnie.

082.JPG


Trafiłem też fajnego kibelka, który kusił swoim malowaniem, a i czysto wykonany zdobił moduł zacnie.

103.JPG


Wracając spotkałem znowu stonki. Ba! ICC znudzona jazdami nawet zlazła z torowiska i leniwie przeciągała się na betonowym placu.

105.JPG


Senne popołudnie rozproszył radiowóz Policji, który pędząc na interwencję chyba skosił coś swoim zderzakiem. Oj, będzie komendant obcinał premie.

110.JPG


Wydawało by się, że wszystkie moduły są rozłożone, a prace organizacyjne dobiegły końca. A tu jeszcze ekipa z robotą w lesie i coś nietęgo fachowcy się ruszają podziwiając co piękniejsze pasażerki w drodze na peron.

114.JPG


Miło czasem rzucić okiem, co Kowalski w pracy porabia, bo coś chce, a wyjść nie może ;)

117.JPG


Teraz już wiem, gdzie tak ekipie śpiesznie było - na majówkę :) Bo ciągle w tym samym miejscu :)

118.JPG


I ta chwila mnie zachwyciła, gdy na przejeździe spotkałem Ziła :)

121.JPG


Na chwilę obecną tyle zdjęć może wystarczy, a jeszcze zobaczę co wyszło mojemu urwisowi, to być może coś dorzucę, choć nie obiecuję na 100%.
Życzę przyjemnego przeglądania, a tych co nie byli, a mogą zapraszam jeszcze w niedzielę na wizytę ;)
 

Wyrwiząb

Aktywny użytkownik
KKMK
Reakcje
329 14 1
#36
Wiem, że jeszcze nie koniec, ale dawajcie więcej zdjęć :) Filmy też mile widziane :)
[DOUBLEPOST=1386539451][/DOUBLEPOST]Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, wszystko mnie boli, ale jak zwykle warto było. Zdjęcia kiedyś nauczę się robić lepiej z Bożą (Grześka) pomocą
 
Ostatnio edytowane:

Michał22

Użytkownik
NAMR
Reakcje
12 10 0
#37
Panowie kawał dobrej solidnej Roboty z układem i organizacją Imprezy :)
jak co roku wysoki Poziom :) I dobrze, że temperatura na dworze była znośna :)

Ja jeszcze z kolegami z modelarni pojechaliśmy na dworzec na wystawę PKP 1:1 warto
było usiądź za sterami Polskich elektrowozów Epoka rządzi wnętrzem:)

Jeszcze podziękowania dla tych co przygotowali zabawę :) Dzięki Dzięki .
 

Podobne wątki