• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele WYSTAWA MAKIET KOLEJOWYCH - KRAKÓW NCK 13-15. czerwca 2014 r.

MeteorKKR

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
216 8 0
#41
Dopełniając fotorelację trzy krótkie filmiki przedstawiające "filmowy" pociąg z innej perspektywy ;)
Czyli takie krótkie pokazanie świetnego dzieła Artura i spólki trochę od kuchni (y) ;)
:cool:
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#42
Od chyba czterech może pięciu lat próbowałem się wybrać na wystawę do Krakowa ale zawsze coś stało na przeszkodzie. Tym razem było inaczej był czas i sposobność dotarcia wraz z makietą na Krakowską wystawę. Cztery dni minęły tak szybko że się nie obejrzałem a już trzeba było składać makietę i jechać do domu. Dziękuje wszystkim uczestnikom za mile spędzone chwile fakt że makieta którą przywiozłem na wystawę się podobała dopełniła całość. Pomimo że moja bocznica nie była wpisana w rozkład ( na moje życzenie) czasami było na niej naprawdę pełne obłożenie. Jeżeli się uda i w grudniu odwiedzę Krakowską wystawę.
Jeszcze raz dziękuje wszystkim za miele spędzone cztery dni.
Poniżej kilka fotek a pełna moja fotorelacja w linku.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.909773932381961.1073741858.559108027448555&type=1
DSC_8813 (Kopiowanie).JPG
 

Załączniki

Podobne wątki