• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wystawa Lego w Gliwicach (tamatyka oczywiście kolejowa)

Pyrus86

Znany użytkownik
SMK Katowice
Reakcje
1.124 0 0
#1
Z racji, iż interesuję się budowaniem modeli z Lego to chciałbym przedstawić kilka fotek z wystawy Lego w Gliwicach (która trwać będzie do 19.02.2017r.) poświęconych naturalnie tylko i wyłącznie tematyce kolejowej:rolleyes: Można tam zobaczyć wiele modeli i dioram z różnych zakątków świata... Niestety moje "wypociny" zostały w domu w pudełkach:gwizd:

Zapraszam do galerii:

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 009a.jpg 009b.jpg 010.jpg 010a.jpg 011.jpg 012.jpg
 
OP
OP
Pyrus86

Pyrus86

Znany użytkownik
SMK Katowice
Reakcje
1.124 0 0
#5
Zgodzę się w całej rozciągłości z Panem, Panie Zbyszku;). Wystawę, którą Pan oglądał w Łodzi, ja miałem okazję obejrzeć we Wrocławiu, to w porównaniu z tą 'gliwicką', mimo, że powierzchniowo może jak dla mnie mniejsza to o wiele bardziej "bogatsza" w tematykę kolejowąo_O.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.283 41 5
#6
Po wizycie w Kolejkowie, ta wystawa Lego blado wygląda. (Chodzi o Gliwice ofkors).
Nawet moja żona, prawie anty, tak stwierdziła. A to duuuuuży komplement dla Kolejkowa.
Mimo, że rodzinnie, Lego lubimy :)
 
OP
OP
Pyrus86

Pyrus86

Znany użytkownik
SMK Katowice
Reakcje
1.124 0 0
#7
Zgodzę się z Kolegą Kris'em, jednak trzeba pamiętać, że Kolejkowo a wystawa Lego w CH Europa Centralna to dwa różne "levele"o_O Jednak z autopsji mogę powiedzieć, że zbudowanie np. modelu popularnej Stonki z Lego w porównaniu z gotowym modelem w H0, może nie jednego zaskoczyć...:cool: Bo te "zabawki" mam na myśli klocki to do tanich nie należą...
 

Podobne wątki