• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Allegro i inne Lampy uliczne, latarnie parkowe, ludziki stojące, siedzące, ławki, samochody

OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#25
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#27
Z jednoramiennych białych zimnych mam z ruchomą podstawą, dzięki, której można regulować wysokość (20 sztuk zostało, reszta poszła) oraz z przyklejoną podstawą (40 sztuk, wysokość od podstawy 11.5cm), z ciepłych zostały 44 sztuki - stała podstawa
a_ram1.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#28
Doszły ponownie samochodziki z lampami LED, dostępne 17 sztuk, mam też te same samochody bez ledów, jakby ktoś chciał samemu sobie montować, ale to już naprawdę zabawki a nie modele ;)
Jeszcze mam na sprzedaż dodatkowe lampy dwuramienne białe, w sumie ich jeszcze jest 21 sztuk, nie wiem czy jeszcze będę zamawiał, powoli kończy mi się miejsce na makiecie a przy okazji zakupy.
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#29
Na sprzedaż doszło 20 sztuk lamp reflektorowych podwójnych, miały być jeszcze poczwórne i 6x led ale mali chińscy azjaci od momentu nowego roku u nich jeszcze chyba na bombie, bo nie ogarniają zamówień, połowa moich jest nie kompletna, cyrk na kółkach, a część już 2 miesiące idzie. Masakra.

flr2_3.jpg


https://allegro.pl/oferta/lampa-uliczna-latarnia-led-2x-3v-rezystory-gratis-10178182711

Jeszcze doszły parkowe żółte i białe.
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#30
Wyprzedaję 10 lamp pojedynczych (barwa biała ciepła), to są te same co 3 posty wyżej po prawej stronie na zdjęciu, różnica taka, że w tamtych podstawa jest przyklejona, tutaj jest luźna, można sobie samemu wysokość lampy ustawić. Tych raczej już nie będę więcej miał, chyba, że ktoś zgłosi zapotrzebowanie.

https://allegro.pl/oferta/latarnia-lampa-led-biala-ciepla-3v-regulowana-wys-10592655044

e: 4 poszły, zostało 6
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#32
Mam na sprzedaż dodatkowe lampy pojedyncze białe oraz ciepłe, różnią się trochę od poprzednich, białe mają podstawę przyklejoną, ciepłe mają ruchomą. Ciepłe mam już wystawione:
https://allegro.pl/oferta/latarnia-lampa-led-biala-ciepla-3v-reg-wys-rezyst-10653851091
md_c1.jpg md_c2.jpg

Zimne różnią się od ciepłych inną podstawą, która jest przyklejona, stąd wysokość lampy od podstawy wynosi 9.7cm. Daję porównanie jak to wygląda z innymi lampami w mojej ofercie:
mwdw.jpg
Jeszcze ich nie wystawiłem, najpierw dam info tutaj, może ktoś się skusi, cena 150zł za 50 lamp (3zł/1szt.) + kw

e: do momentu jak nikt nie kupi na allegro to te ciepłe też w tej cenie.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#36
Lampy uliczne pojedyncze ciepłe poszły wszystkie jakie miałem, jeszcze będą, ale czekam za dostawą.
Z ciepłych zostały poczwórne i parkowe.