• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Allegro i inne Lampy uliczne, latarnie parkowe, ludziki stojące, siedzące, ławki, samochody

OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#3
Wystawiłem dodatkowo lampy 4-ramienne (żółte), reflektorowe podwójne (białe) a także nadmiar lamp pojedynczych (białe) oraz dorzuciłem kilka sztuk tego co już wcześniej było wystawione.
l1_1.jpg l4_1.jpg lr2_1.jpg
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#5
Znalazłem gdzieś w czeluściach szafy płyty chodnikowe 35cm (4mm) jakby komuś były potrzebne to też są na sprzedaż
ch3.jpg
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#6
Żółte lampy czteroramienne poszły wszystkie, będę je jeszcze miał, tak samo białe, ale czekam za dostawą.
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#7
Doszły nowe lampy, dla siebie zostawiłem, resztę sprzedaję, lampy parkowe, uliczne jednoramienne z banerem reklamowym i jeszcze jedna paczka płyt chodnikowym 4mm się znalazła, ale jeszcze muszę zobaczyć ile tego tam jest.
Lampa parkowa duża - 7cm biała zimna
Lampa parkowa mała z daszkiem - 3cm biała zimna
Lampa parkowa mała okrągła - 1.3cm biała zimna
Lampa uliczna z banerem - 10.5cm biała ciepła (baner z uchwytem można zdemontować)
Chodnik 4mm - 4mm

Aha lampy czteroramienne żółte poszły wszystkie, ale będę jeszcze je miał bo musiałem dokupić (zimne też)

Wszystko na allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/mudol wysyłka 8.99 paczkomatem.

for_l_park_b_typ_1_3.jpg
for_l_park_b_typ_2_3.jpg
for_l_park_b_typ_3_1.jpg
for_la1_z_typ6_1.jpg
for_la1_z_typ6_2.jpg
for_ch_2_3.jpg
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#8
Ok doszły lampy czteroramienne żółte i białe więc ponownie w sprzedaży to co mi zostało:

for_l_ram_4_b_typ1_3.jpg
for_l_ram_4_z_typ1.jpg
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#10
Przyszła kolejna partia ludzików, część dla mnie, część dla Was, postacie stojące i siedzące, a także lampy dwuramienne białe zimne:
f_l_ram_2_b_typ2.jpg
f_p_sie_typ2.jpg
f_p_sto_typ2_1.jpg


Dodatkowo daję do Was zapytanie, doszły też lampy dwuramienne (1x wysoka + 1x niska), sprzedawca spartolił i zamiast wysłać mi rozmiaru 11cm+7cm, wysłał 6cm + 5cm. Barwa biała, 10 sztuk, czy ktoś byłby w ogóle chętny na takie lampy? Może do TT?
lampwrong.jpg
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#16
f_l_ram_2_b_typ2.jpg


Przyszła mi kolejna partia tych lamp, więc są ponownie w sprzedaży, jeszcze poluję na takie same tylko żółte, ale to jeszcze dam znać, bo muszę przemyśleć ile ich potrzebuję.
 
OP
OP
mudol

mudol

Znany użytkownik
Reakcje
1.036 4 1
#17
Lampy parkowe białe się kończą (ale będą), pojawiły się te same lampy ale świecące na żółto. Dodatkowo "atrakcja" samochody z oświetleniem, z przodu białe, z tyłu czerwone, samochód oczywiście to nie prawdziwy MODEL, ale z tymi światłami "robi robotę" :) Powrzucam je u siebie na stację paliw i do garażów i pokażę efekt.

f_car_light_1.jpg
f_l_park_z_typ1_1.jpg
 
Ostatnio edytowane: