• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam Wyprzedaż EU07 ,EP07 ...

SP42

Nowy użytkownik
Witam

Postanowiłem zrezygnować ze wszystkich elektrowozów.
Ze względu na dużą ilość wystawionych modeli,opisywał będę w skrócie.
ZDECYDOWANYCH kupnem zapraszam na PW lub o kontakt tel 513 561 320
Nauczony już,przykrymi doświadczeniami NIE REZERWUJĘ MODELI !!!

11.PI ET41-144 - Cena 1800 zł. Wymienione reflektory ,oraz mosiężne trąbki przez ZNTK Rybnik.Na pokładzie dekoder dźwięku. Jestem pierwszym właścicielem.
12.PI ET41-149 - Cena 1700 zł.Wymienione reflektory ,oraz mosiężne trąbki przez ZNTK Rybnik.Na pokładzie dekoder dźwięku. Jestem pierwszym właścicielem.
13.PI EU07-169 - Cena 800 zł.Analog.Wymienione reflektory przez ZNTK Rybnik. Jestem drugim właścicielem.SPRZEDANA.
14.PI EU07-169 - Cena 700 zł.Analog. Jestem drugim właścicielem.
15.PI EU07-314 - Cena 1000 zł. Dekoder jazdy. Jestem drugim właścicielem. SPRZEDANA.
16.PI EU07-193 - Cena 1300 zł.Wymienione reflektory ,oraz mosiężne trąbki przez ZNTK Rybnik.Na pokładzie dekoder dźwięku. Jestem drugim właścicielem. SPRZEDANA.
17.PI EU07-171 - Cena 1400 zł. Wymienione reflektory ,oraz mosiężne trąbki przez ZNTK Rybnik.Na pokładzie dekoder dźwięku. Jestem drugim właścicielem.
18.PI EU07-161 - Cena 1000 zł. Analog.Wymienione reflektory ,oraz mosiężne trąbki przez ZNTK Rybnik. Jestem drugim właścicielem.
19.PI EP07-198 - Cena 1200 zł. Dekoder jazdy. Wymienione reflektory ,oraz mosiężne trąbki przez ZNTK Rybnik.Jestem drugim właścicielem.
20.PL EU07-342 - Cena 1400 zł. Wymienione reflektory ,oraz mosiężne trąbki przez ZNTK Rybnik.Na pokładzie dekoder dźwięku. Jestem drugim właścicielem.
21.PL EP08-010 - Cena 625 zł. Analog. Jestem pierwszym właścicielem.
22.PL EU06-08 - Cena 625 zł. Analog. Jestem pierwszym właścicielem. SPRZEDANA.

Koszt wysyłki 15zł Pocztą Polską
Z uwagi na fakt że nie ma mnie teraz w Polsce, wysyłki będą dopiero po 21czerwca.
Istnieje możliwość odbioru osobistego w okolicy Szczecina, lub 22÷23 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim

Załączniki

Ostatnio edytowane: