• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wykonanie konsoli sterującej

kubik2233

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, pytanie stosunkowo proste, lecz nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi - z czego wykonać linie reprezentujące układ torów na makiecie? Przykład poniżej. Materiał to drewno (sklejka), lecz jeśli wymaga tego sama konstrukcja mogę wykonać to z pleksiglasu.

maxresdefault.jpg

[DOUBLEPOST=1499293209,1499292495][/DOUBLEPOST]Znalazłem - czarny podkład i malowanie na szaro z odcinkami torów zasłoniętymi taśmą maskującą.
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#3
W tym przypadku trochę za bardzo odcisnąłem, pomalowałem na czarno.... i nie skończyłem, ale wyszło nawet fajnie.

pulpit -1-900.jpg
 

Marqus

Moderator Poznańskiego Klubu Modelarzy Kolejowych
PKMK
Reakcje
439 8 0
#5
@Piotr M.
Na semaforach brakuje Sz.
Natomiast na semaforach wjazdowych A i H nie podaje się Ms2, zamiast sygnału S10 powinien być S12.
Na semaforach B, D, E i G zbędny sygnał S2. Wyjazd z pod tych semaforów jest na sygnał S10. Również sygnał S5 jest raczej niepotrzebny.
 

Piotr M.

Znany użytkownik
Reakcje
1.217 86 30
#6
Cenna uwaga dziękuje koledze ;), wiem że nie wszystkie sygnały są tak jak powinny (model sterowania jest bardzo prosty), ale zdjęcie przedstawiłem dla zaprezentowania techniki wykonania pulpitu. Cóż, człowiek uczy się całe życie.
Sam temat pulpitu już jest zamknięty dlatego proponuję już go nie drążyć :)
 

Podobne wątki