• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Wykonanie budy nadwozia elektrowozu

Laku

Aktywny użytkownik
Reakcje
384 24 1
#9
Przecież jest gotowa w GMP, tylko trzeba ruszyć 4 litery i poszukać.

Ale lepiej zapłacić / kupić, ot modelarstwo.
Człowiek chce mieć ładny model, ale wie, że nie ma umiejętności, żeby zrobić coś co będzie go satysfakcjonowało swoja jakością wykonania, wyglądem itp.
Co więc w tym dziwnego, że prosi kogoś kto zrobi mu to ładnie, na poziomie którego on sam nie osiągnie

Do Telewizora też wszyscy wysyłają modele, żeby im zwaloryzował i jakoś nikogo to tu nie razi
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
871 60 10
#10
Tak, wiem że wszyscy wysyłają do Mariusza i innych. Sam się nad tym zastanawiam.
Ale nie w pierwszym poście: kto mi zbuduje.
Jeszcze może niech jeszcze kupi bazę i złoży całość do kupy.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
PKP-Bartek1989

PKP-Bartek1989

Nowy użytkownik
Reakcje
2 1 0
#11
Wziąłem się do pracy ale zrobię ep07 denaturat zamówiłem blaszki diody led itp i spróbuje sam ale już zbędne komentarze są nie potrzebne Panowie :) poslauchalem się Bolesław 102 :)
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#12
Wziąłem się do pracy ale zrobię ep07 denaturat zamówiłem blaszki diody led itp i spróbuje sam ale już zbędne komentarze są nie potrzebne Panowie :) poslauchalem się Bolesław 102 :)
Miło mi.Powodzenia!Myślę że jak skończysz to się nam pochwalisz,niezależnie od tego czy się będzie Ci podobało?Wiec do pracy i powodzenia.(y):cool: