• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wyjazd na Model Hobby Spiel

przemo92

Nowy użytkownik
Reakcje
42 0 0
#1
Witajcie!

Jak zapewne wiecie w Lipsku (Niemcy) w dniach 30.09 - 03. 10. odbywa się kolejna, 16 już edycja targów Model Hobby Spiel. Ja swój wyjazd planuję na sobotę. Czy zatem są chętni do dołączenia się ? Ja w samochodzie mam 3 wolne miejsca i z miłą chęcią pojadę w grupie.

W moim przypadku są dwie trasy do wyboru:

1) Człuchów---> Wałcz ---> Szczecin ----> Lipsk (jest kilku forumowiczów, ze Szczecina, więc może ktoś z was ?)

2) Człuchów---> Wałcz ---> Gorzów Wlkp. ---> Świecko ---> Lipsk (tutaj jest możliwość spotkania się np. na granicy... )

Wyjazd planuję tylko na sobotę, wyjazd koło 4 rano, powrót koło północy.

Z chęcią ja się do kogoś dołącz, jestem więc otwarty i chętny na propozycje, więc czekam. ;)

Ze swojej strony dodam, że pod tym samym nickiem jestem zarejestrowany na forum 1-87.pl , gdzie jestem moderatorem. Więc jestem chyba osobą, której można zaufać.

Pozdrawiam Przemek ;)
 

Podobne wątki