• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydzielone z "TOLOLOKO Rosomak H0 - eszelon"

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#21
Znasz powiedzenie kibic z dala sie nie wtrąca ? Z Tobą rozmawiam ? Widze że jak ktoś ma odmienne zdanie to od razu jest wichrzyciel terrorysta i wszystko inne co jest niezgodne z poprawną polityką.
Gdybym mógł Cię prosić to nie kieruj w moim kierunku zwrotów, których sam nie przestrzegasz. Rozmawiasz ze mną, co najmniej od dwóch Twoich postów. Wytłumacz mi proszę co masz na myśli o tym, odmiennym zdaniu - póki co nie widzę byś miał jakiekolwiek zdanie, nie obrażając Cię, ale wszyscy, którzy są w temacie zrozumieli dobrze wypowiedź kolegi @TLLK po za Tobą, kolejno "nabazgrałeś coś" nie mając pojęcia o co chodzi - ok, tylko odpowiedz mi na pytanie, czy jeśli twórca tych, czy innych modeli wycenił by swój produkt, pracę nawet na 10000 PLN i nikt by tego modelu nie kupił to byłby Twój "problem" czy autora modelu? Nie znam Cię, Twoich prac, ale zakładam, że jesteś modelarzem - czy według Ciebie na miejscu jest zwracanie uwagi na cenę modelu, który nie jest wielkoseryjną produkcją innemu modelarzowi?
 
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#22
Maverick ten Żuczek ma zrobione oświetlenie przez abartcha [koguty, migacze i światła] i dlatego tyle kosztował. Jakby nie miał oświetlenia to by kosztował góra 300zł. I tyle w temacie.
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
#23
Maverick ten Żuczek ma zrobione oświetlenie przez abartcha [koguty, migacze i światła] i dlatego tyle kosztował. Jakby nie miał oświetlenia to by kosztował góra 300zł. I tyle w temacie.
Po raz kolejny piszesz o czym nie kompletnie nic nie wiesz. Te czasy gdzie takiego Żuka, nawet bez oświetlenia możesz kupić za 300zł minął chyba, niestety, bezpowrotnie. Taki sam Żuk sprzedał się ostatnio za grubo ponad 500zł. Tak, więc niech dotrze wreszcie do Ciebie, że jesteś na dzień dzisiejszy kompletnie niezorientowany w tym temacie.
 
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#26
Wiesz co nie mam ochoty dyskutować z kółkiem różancowym pełnym wazeliny dla wątpliwej renomy żywicznych tandet. . Nie będę sie więcej wpisywał, bo nie ma to najmniejszego sensu. Durnia z kogoś robisz wciskając mu nieznajomość tematu, . Pa.
 

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#30
Nie cieszy mnie jedynie nazywanie moich dzieł tandetami, ale To już Twoja opinia.
Pozwól, że z Twoim zdaniem się nie zgodzę.
Zakończmy jednak.
;)
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.473 18 1
#31
I znów wyszło masło maślane, szkoda tylko zaśmiecania wątku pierdołami nie na temat. Przyglądałem się rozmowie ale nie chciałem trafić między młot a kowadło, co i by tak nic nie zmieniło, tylko potęgowało jeszcze większy bałagan.
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
281 45 10
#32
Tym , którzy na Żubry czekają: jeszcze troszkę! Przyłożyłem się. Będzie TOPOWY model.
Kto TERAZ nie zamówi zapłaci 800 na Alletanio.

:cool:/QUOTE]

Ciebie człowieku to chyba i Chrystus opuścił i zdrowy rozsądek . Cena porównywalna do ego właściciela.
A ja zrozumiałem z tego wpisu że jak się skończy partia od Tola i już ich nie będzie to pozostanie zakup tylko od .... na Alledrogo. I co ma do tego Chrystus, zdrowy rozsądek i Tolo że jeden sprzedaje na portalu a drugi kupuje np. za te kilkaset złoty.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#35
Takie jałowe dyskusje to chyba byłby świetny temat dla socjologów. Aby wyjaśnić dlaczego ludzie, którzy nie mając wiedzy w danym temacie, a czasem w ogóle nie wiedzą o czym mówią,mają najwięcej do powiedzenia na dany temat. I to nie dotyczy tylko tego forum, ale i polityków czy ogólnie wypowiedzi w mediach. Bo czasem pieprzą takie farmazony, że człowieka zbiera na wymioty.:)
A, dla kolegi@ JurekST44 prośba, aby dał info na forum jak się natknie na oferty od Tola lub Sawa w cenie grubo poniżej 300zł.
Wielu kolegów się z tego ucieszy.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#36
Dawno prosił żeby już nie ciągnąć tego, niestety zawsze znajdzie jakiś douczony i oczytany co mu jeszcze piednąć po swojemu się zechce, żeby zaznaczyć wazeline. Pozdrawiam . Ja nie musze czytać całego tematu żeby zwrócić uwagę na cene.
 
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#37
Takie jałowe dyskusje to chyba byłby świetny temat dla socjologów. Aby wyjaśnić dlaczego ludzie, którzy nie mając wiedzy w danym temacie, a czasem w ogóle nie wiedzą o czym mówią,mają najwięcej do powiedzenia na dany temat. I to nie dotyczy tylko tego forum, ale i polityków czy ogólnie wypowiedzi w mediach. Bo czasem pieprzą takie farmazony, że człowieka zbiera na wymioty.:)
A, dla kolegi@ JurekST44 prośba, aby dał info na forum jak się natknie na oferty od Tola lub Sawa w cenie grubo poniżej 300zł.
Wielu kolegów się z tego ucieszy.
Niestety nie jestem już fanem ani Sawa ani Tola , jeden zapomniał o zamówieniu złożonym 3 lata temu, a drugi ma ceny z kosmosu wziete.. Więcej sie nie wpisuje.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
J

Jurek ST44

Gość
#38
Moderator jak ma ochote może wysprżątać temat, a jak mu się bardzo już zechce może mnie z forum wywalić .
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
#39
Spokojnie kolego:) Radykałów już mamy nadmiar w polityce, więc chociaż tu niech będzie trochę spokojniej. Tu przecież każdy ma prawo się wypowiedzieć szczerze i nie wszystkim muszą się te poglądy podobać, więc do usuwania kolegi z forum to chyba podstaw brak. Z kolei przykre prywatne doświadczenia z wyżej wymienionymi producentami nie mogą być podstawą do ogólnej negatywnej oceny ich oraz tego co robią.
 

Podobne wątki