• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydzielone z Retro NOWOŚCI Wiking, Herpa, Pola, Brekina, Roco, JSM, Praline, Seibert i inne

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#1
Nie wiem gdzie to wrzucić, ale na poczcie dzisiaj byłem i tam sprzedają modeliki pocztowych ciężarówek, tira z naczepą, ciężarówki z zabudowaną przestrzenią ładunkową (na zdjęciu), oraz pocztowe wany. Wszystko w skali 1:87. Nie wiem ile to warte kolekcjonersko bo nie jestem modelarzem samochodowym, ale wrzucam, może kogoś zainteresuje. Wszystkie z aktualnym logo poczty polskiej.

IMG_20170706_153158.jpg
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.333 108 2
#2
Nie wiem gdzie to wrzucić, ale na poczcie dzisiaj byłem i tam sprzedają modeliki pocztowych ciężarówek, tira z naczepą, ciężarówki z zabudowaną przestrzenią ładunkową (na zdjęciu), oraz pocztowe wany. Wszystko w skali 1:87. Nie wiem ile to warte kolekcjonersko bo nie jestem modelarzem samochodowym, ale wrzucam, może kogoś zainteresuje. Wszystkie z aktualnym logo poczty polskiej.

Zobacz załącznik 489704
Najlepiej na forum o zabawkach , ciężko przy tej jakości mówić o modelach.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.404 47 0
#3
Najlepsze że model na opakowaniu jest zrobiony na bazie Herpy, szkoda że już zawartość pudełka to chińska tandeta.
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#4
Nie wiem gdzie to wrzucić, ale na poczcie dzisiaj byłem i tam sprzedają modeliki pocztowych ciężarówek, tira z naczepą, ciężarówki z zabudowaną przestrzenią ładunkową (na zdjęciu), oraz pocztowe wany. Wszystko w skali 1:87. Nie wiem ile to warte kolekcjonersko bo nie jestem modelarzem samochodowym, ale wrzucam, może kogoś zainteresuje. Wszystkie z aktualnym logo poczty polskiej.

Zobacz załącznik 489704
Najlepiej żeby nie zaśmiecać komuś tematu to może w tym wątku: http://forum.modelarstwo.info/threads/man-poczta-polska-daffi.30583/
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#5
Widziałem to na jakiś modułach na jakiejś wystawie kolejowej, typowa zabawka ale @Irokez46 dobrze zauważył zabawne porównanie zawartości z fotka na opakowaniu :D jednak kolejkowy kupują to na swoje moduły...
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#7
Widziałem to na jakiś modułach na jakiejś wystawie kolejowej, typowa zabawka ale @Irokez46 dobrze zauważył zabawne porównanie zawartości z fotka na opakowaniu :D jednak kolejkowy kupują to na swoje moduły...
"Kolejkowy" kupują to dlatego na swoje moduły, bo jest to rzecz rozpoznawalna dla dzieci i młodzieży, która przyciąga ich uwagę i zainteresowanie.
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#8
"Kolejkowy" kupują to dlatego na swoje moduły, bo jest to rzecz rozpoznawalna dla dzieci i młodzieży, która przyciąga ich uwagę i zainteresowanie.
To nie lepiej zamiast "rzeczy" postawić model? Skoro kolejka jeżdżąca kosztuje od kilkuset zł wzwyż to można taki model zrobić z herpy który jest tak szczegółowy jak jeżdżąca na module kolejka i zamiast 20zl za zabawkę model wyniesie koło 50zl a efekt nieporównywalnie lepszy i tez rozpoznawalny.
 

Adamzalesie

Znany użytkownik
Reakcje
283 45 10
#9
To nie lepiej zamiast "rzeczy" postawić model? Skoro kolejka jeżdżąca kosztuje od kilkuset zł wzwyż to można taki model zrobić z herpy który jest tak szczegółowy jak jeżdżąca na module kolejka i zamiast 20zl za zabawkę model wyniesie koło 50zl a efekt nieporównywalnie lepszy i tez rozpoznawalny.
Ale przy trzech modelach zostaje w kieszeni 90,00 pln , a efekt, dla gawiedzi ten sam. A gawiedź i tak zobaczy tylko napis "POCZTA POLSKA"
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
#12
Już tyle razy były dyskusje o szczegółach na makietach i kłótniach "o 1mm krzywo słupek", ile kasy w to idzie a i tak stoja na niektorych zabawki i autka ze mysle ze lepiej jakby moderator zrobił porzadek w tym temacie :) Nie ma sensu kolejny raz drążyc tego tematu. Niektórych drażni że jego pociag za kilkaset czy kilka tysiecy złoty ma poręcze o ułamek milimetra za grube a uszczesliwia go karton chińskich zabawek z napisem poczta, policja czy karetka wykonanych za paczkę ryżu, zaś innych nieuszczęsliwia model Stara od Adama bo ma koło minimalnie za daleko chociaz to juz jest model, zaś inni lubia miec wsród swoich cudownych kolejek porządne modele na drogach swych doinwestowanych modułów. Każdy ma swój gust :)
 

Podobne wątki