• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydzielone z Autobusy z czasów dzieciństwa - kolekcja Adama

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.853 386 20
#21
Tak czytam Wasze Koledzy wypowiedzi i stwierdzam, że jak dla mnie to naprawdę nie ma znaczenia jaki kąt pochylenia miała ta szyba w oryginale. Uważam, że w modelu zostało to odwzorowane prawidłowo i jakbym mógł kupić taki model to kupiłbym z zamkniętymi oczami. Jeżeli komuś z Was model się nie podoba tylna szyba - to OK. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Proponuję zrobić lepszy model z prawidłowo odwzorowanym pochyleniem tylnej szyby.
Wpisy przeniosłem, żeby nie zaśmiecać koledze tematu o autobusach.
 
J

Jurek ST44

Gość
#22
Tak czytam Wasze Koledzy wypowiedzi i stwierdzam, że jak dla mnie to naprawdę nie ma znaczenia jaki kąt pochylenia miała ta szyba w oryginale. Uważam, że w modelu zostało to odwzorowane prawidłowo i jakbym mógł kupić taki model to kupiłbym z zamkniętymi oczami. Jeżeli komuś z Was model się nie podoba tylna szyba - to OK. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Proponuję zrobić lepszy model z prawidłowo odwzorowanym pochyleniem tylnej szyby.
Wpisy przeniosłem, żeby nie zaśmiecać koledze tematu o autobusach.
(y)(y)(y)(y)(y)(y)
 
J

Jurek ST44

Gość
#23
Dziękuję

Mam taką małą ciekawostkę

Po opublikowaniu zdjęć na FB skontaktowała się ze mnią pani z MZK ze Stalowej Woli i dowiedziałem się że pierwowzór mojego modelu czyli 092 jest jeszcze sprawny i na stanie zakładu. No i oczywiście przychodzą pielgrzymki kolekcjonerów żeby go odkupić
Zapytaj się tej Pani czy ta szyba była rzeczywiście pochylona. Albo poproś o fotki tyłu autobusu.
 

Podobne wątki