• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wyciąg do szlaki

OP
OP
baktrian

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#4
Nie pisałem co to jest,bo myślałem,że jest wystarczająco znane.To wypust Mirage Hobby,już nie dostępny w handlu,a szkoda.Wydaje mi się świetną alternatywą do wszechobecnego fallera.Model jest świetnie opracowany,wszystko idealnie pasuje,wystarczy trzymać się dołączonej instrukcji.Oczywiście nie obędzie się bez zaginarki do blach.Do tego kanały murowane tej samej firmy,powinno być nieźle.
 

Załączniki

OP
OP
baktrian

baktrian

Aktywny użytkownik
Reakcje
171 3 0
#6
Niestety nie lutuje i zaczynam żałować.Producent przeznaczył model do klejenia cyjanoakrylami i tak też robię.Zacząłem takim z Wurtha,zawsze się sprawdzał,ale tutaj niezbyt.Kończę Technikolem w żelu i jest znacznie lepiej.Oprócz odtłuszczania matowię też miejsca klejenia drobnym papierem. Pomijając moje skromne umiejętności uważam,że model jest piękny,starannie dopracowany i taki swojski mimo iż oryginał niemiecki.
 

Podobne wątki