• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Wycena zestawu Marklin znalezionego w szafie

cinek193

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam Serdecznie. Zwracam się do Was z prośbą o możliwość wyceny zestawu, który znalazłem u siebie na strychu. Ja sam nie jestem w stanie tego zrobić ponieważ nie jest to moja dziedzina. Sam kolekcjonuje różne rzeczy przez zapalniczki Zippo po konsolę i gry retro jednak to całkowicie odbiega od moich zainteresowań.
Mianowicie znalazłem w szafie zestaw torów + parowóz + wagon + wózek firmy Marklin.
Całość wygląda jak na moje oko dobrze chociaż ząb czasu zrobił swoje. Zwracam uwagę na to, że sprzęt musi mieć swoje lata ponieważ na spodzie elementów widnieje napis " Made in West Germany".

Elementy które posiadam to :
Parowóz KLVM 3087
Wagon nr 4000
Goły wózek. Dla mnie wygląda na niekompletny

Jeśli chodzi o tory to :
2 zwrotnice - Prawa i Lewa 5123
23 odcinki proste 5106 1/1
1 mały łuk 5101
5 łuków małych 5100 1/1
7 łuków dużych 5120

Później postaram się wrzucić zdjęcia ponieważ na obecną chwilę nie mam jak. Pozdrawiam