• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Wyścigowe 1:87

Czy uważasz że cena modeli Brekina jest adekwatwa do ich jakości wykonania ?

  • Tak

    Votes: 2 66,7%
  • Nie

    Votes: 1 33,3%

  • Ogółem głosujących
    3
  • Ankieta zamknięta .

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Piękna miniaturka 318i. (y) Aż mi się buźka uśmiecha jak sobie przypomnę tamte lata, gdy Roberto Ravaglia jeździł w teamie Bigazzi. Szkoda, że dziś Herpa nie robi modeli sportowych samochodów. A wracając do modelu, można sobie popatrzeć jak to dawniej Herpa potrafiła zrobić tampodruki na modelu. Nie ważne była ilość kolorów... Nic się nie rozjeżdżało w malowaniu... A i cena tych nowych modeli była jeszcze normalna... ;):)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Bardzo fajna ta Calibra. Malowanie naprawdę unikatowe. Podoba mi się. (y) Kiedyś chciałem uzbierać wszystkie sportowe malowania Calibry, ale zrezygnowałem. A tak na marginesie, to z tego co wiem, to Michał już ma taki model. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
Piękna ta M-trójka z wyścigów DTM'93. (y) Jak patrzę na te modele to od razu przypominają mi się pierwsze lata 90 i pierwsze osiedlowe zbiorcze anteny satelitarne i pierwsze programy sportowe, gdzie się oglądało te wyścigi z zapartym tchem...