• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Wyścigowe 1:87

Czy uważasz że cena modeli Brekina jest adekwatwa do ich jakości wykonania ?

  • Tak

    Votes: 2 66,7%
  • Nie

    Votes: 1 33,3%

  • Ogółem głosujących
    3
  • Ankieta zamknięta .

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#21
Zdecydowanie bardzo fajny temat . Sam z modeli pojazdów osobowych najbardziej podchodzą mi te które mają takie sportowe malowania , a szczególnie te starsze których część ma jeszcze te niepoprawnie politycznie malowania np. papierosów . Piękne sztuki pokazujesz .
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#28
Pełny program High-Tech w tym sportowym modelu Opla w specyfikacji STW Cup. Kolor czarny dodaje mu klasy i drapieżności. Elementy aero, obniżone zawieszenie, torowe felgi i klatka to elementy jedyne w swoim rodzaju.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.549 386 20
#33
W sportowych malowaniach to Herpa pokazała swoją klasę. Pięknie wykonany model. Szkoda, że dziś nikt nie pokusi się o wydanie obecnych sportowych samochodów w naszej skali.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#35
Bladziutka coś ta Alfa , chyba właściciel dowiedział się ile będzie naprawa kosztowała :);)
Jeden z lepszych modeli Herpy jeśli chodzi o wozy DTM -u , czysty treningowy wóz (y)
 

michal80

Znany użytkownik
Reakcje
82 0 0
#37
Dwie klasyczne marki, które tworzyły historię obu serii wyścigowych w Niemczech ( DTM / STW Cup). Mnie najbardziej się podoba ta charakterystyczna i rozpoznawalna z niemieckich torów połowy lat 90-tych żólta C-Klasa z teamu Zakspeed ze znanym kierowcą.
Alfa Romeo ma znacznie ciekawiej rozbudowaną aerodynamikę oraz na wielkie słowa uznania zasługuje replika zawieszenia. Ta skala ma trudne odzwierciedlenie z idealnymi prześwitami tu jednak proporcje są idealne. Felgi rewelacyjne w Alfa Romeo 155 STW.