• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

www.fremo.pl

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#1
Swego czasu korzystając z użyczonej przez kolegów z N-ki domeny www.fremo.pl oraz z mechanizmu google-site stworzyłem nieoficjalną stronę FREMOPOL, gdzie pokrótce wyjaśnione są zasady, normy itp,
a także krótkie relacje z imprez, które właśnie odświeżyłem o zdjęcia z Milevska 2012 i Rohr 2013, zapraszam do oglądania oraz do współpracy przy tworzeniu.
 
OP
OP
ciekma

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#2
Na stronie www.fremo.pl w dziale Imprezy uzupełniłem informacje dotyczące drugiego międzynarodowego spotkanie FREMO w Polsce (Kraków 14-18 sierpień 2013):
dołączyłem plan makiety wraz ze ścieżkami i przejściami dla maszynistów
oraz link do harmonogramu rozkładania modułów.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#4
Gratulacje i wyrazy pozytywnej zazdrości !! Widzę, że Chocicza właśnie tu ma premierę. (y) Niesamowite jak wiele jest polskich modułów, no i kultowe polskie stacje (y)(y)(y). Czekam bardzo na relacje (taki rym):)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
FREMO 12
FREMO 4
FREMO 20
FREMO 0
FREMO 13

Podobne wątki