• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Wszelkie powyżej 3.5 T . wroc67

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.883 386 20
Kapitalnie ten Bizon wygląda. Gratuluję posiadania, a i jednocześnie wielki szacun dla producenta. (y)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Super to wygląda. (y)Daniel tę niszę rolniczą opanował do perfekcji.
To gratuluję posiadania gotowca bo ja tyle szczęścia nie miałem i kit pewnie sobie swoje odleży zanim się poskłada:)
 

dmvip

Znany użytkownik
Reakcje
1.479 18 1
Kapitalna prezentacja (y). Miałeś Arturze szczęście z tą przesyłka, nie każdy mógł się cieszyć całym modelem :cry:. Dziękuję jednocześnie kolegom za dobre słowo o mojej małej "fabryce" :). Dla wszystkich zainteresowanych modelem "Bizona" zapraszam na priv aby Arturowi nie zaśmiecać wątku. Modeli kombajnów nie robię już na zamówienie co nie oznacza że nie zrobię ani jednego. Będą pojawiać się sporadycznie lub w razie wyższej konieczności Artur wie o czym mówię, też inaczej "Bizona" by nie miał :).
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.692 4 0
WOW! :eek: Wyszło przepięknie:)! Ilość szczegółów i dokładność wykonana powala. Szczerze - sam chciałbym takiego. :D
 

womo

Aktywny użytkownik
Reakcje
1.130 33 1
Liczba modeli powala. Chciałbym kiedyś tyle mieć ...:eek::D
Wszystkie super ale ten kraz strażacki z drabiną jest najfajniejszy, i znów kolejny pomysł...
Szkoda tylko, że one takie wielkie ... :D:p
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 56

Podobne wątki