• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Wszelkie powyżej 3.5 T . wroc67

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Tatra ciekawa, Seweryn naprawdę dobrze ją zrobił. Tylko przeciągnij ten sznurek do bębna, żeby można było hak podnieść. ;)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Też byłem pewny, że to robota Seweryna bo identyczny od kilku już lat garażuje i u mnie:) Model jest świetnie zrobiony tylko jak widzę problem liny jest ciągle nie rozwiązany.;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
W Twoim temacie to się cały czas dzieje! :ROFL: Zamówili dźwig do dziecięciu skrzyćnek, co by we dwóch "rencami" rozładował. Teraz bedą się tą Tatrą p.... dwa dni, a godziny lecą... :ROFL::ROFL::ROFL:
Skoda 110 jest kapitalna. Taki pRL-owski produkt "Porsche-podobny"... ;)
Jeszcze lepszy jest KAMA3 w wersji dźwigu i z napędem na wszystkie osie. Na tle konkurencji w tamtych latach mocno wyprzedzał całą resztę...
Na koniec AN2. Wszystkiego bym się u Ciebie spodziewał, ale nie samolotu! :ROFL:
Przyjechało wojsko, zatankowało i pewnie poleciał dalej... :ROFL::ROFL::ROFL:
 
OP
OP
W

wroc67

Aktywny użytkownik
Reakcje
2.732 3 0
W Twoim temacie to się cały czas dzieje! :ROFL: Zamówili dźwig do dziecięciu skrzyćnek, co by we dwóch "rencami" rozładował. Teraz bedą się tą Tatrą p.... dwa dni, a godziny lecą... :ROFL::ROFL::ROFL:
Skoda 110 jest kapitalna. Taki pRL-owski produkt "Porsche-podobny"... ;)
Jeszcze lepszy jest KAMA3 w wersji dźwigu i z napędem na wszystkie osie. Na tle konkurencji w tamtych latach mocno wyprzedzał całą resztę...
Na koniec AN2. Wszystkiego bym się u Ciebie spodziewał, ale nie samolotu! :ROFL:
Przyjechało wojsko, zatankowało i pewnie poleciał dalej... :ROFL::ROFL::ROFL:
Staram się troszkę urozmaicać :p:p:p
 

Monster3

Aktywny użytkownik
Reakcje
355 1 0
Bardzo fajny zestaw :). Trochę offtopu z mojej strony ale też w temacie Stara. Sąsiad miał kiedyś Stara 200 w wersji skrzyniowej i co sobota o 7 rano rozbierał koło do gołej felgi oczywiście robiąc przy tym tyle hałasu że zmarłego by z grobu wyciągnął :p. A że miał syna w moim wieku więc nie raz i nie dwa nas zabierał jak się kręcił wkoło komina :)
 
OP
OP
W

wroc67

Aktywny użytkownik
Reakcje
2.732 3 0
Bardzo fajny zestaw :). Trochę offtopu z mojej strony ale też w temacie Stara. Sąsiad miał kiedyś Stara 200 w wersji skrzyniowej i co sobota o 7 rano rozbierał koło do gołej felgi oczywiście robiąc przy tym tyle hałasu że zmarłego by z grobu wyciągnął :p. A że miał syna w moim wieku więc nie raz i nie dwa nas zabierał jak się kręcił wkoło komina :)
Najwidoczniej dorabiał też jako budzik :p:p:p
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 56

Podobne wątki