• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Współczesne maszyny rolnicze

OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#7

[DOUBLEPOST=1399750141][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1399750540,1399750009][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1399750634][/DOUBLEPOST]
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#16
Może wywołam burzę ale ja proponuje wstawiać fotki własnego autorstwa.
Z własnego doświadczenia wiem że nie fajnie jest potem zobaczyć swoje zdjęcia na jakimś innym forum, nawet bez podanego źródła/autora. :niepewny:
SAM_5889.jpg
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#17
Może wywołam burzę ale ja proponuje wstawiać fotki własnego autorstwa.
Z własnego doświadczenia wiem że nie fajnie jest potem zobaczyć swoje zdjęcia na jakimś innym forum, nawet bez podanego źródła/autora. :niepewny:
Zobacz załącznik 217400
Kompletnie się z Tobą nie zgadzam , skoro ktoś coś wstawia publicznie , musi się liczyć że ktoś inny to wykorzysta. tak działa internet, ciężko tu mówić o prawie autorskim, każdy może zawsze podpisać swoje fotki.
Jakby w tym temacie wstawiać tylko własne fotki , to nie wiele by tego było.
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
#18
Kompletnie się z Tobą nie zgadzam , skoro ktoś coś wstawia publicznie , musi się liczyć że ktoś inny to wykorzysta. tak działa internet, ciężko tu mówić o prawie autorskim, każdy może zawsze podpisać swoje fotki.
Jakby w tym temacie wstawiać tylko własne fotki , to nie wiele by tego było.
Tak, ale chociażby podanie źródła czy autora diametralnie zmienia sytuację. ;)