• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja WSI

Reakcje
117 0 3
#1
Od bardzo długiego czasu chodziły mi modele 1/50 po głowie, tym bardziej iż u mnie w mieście jest duży sklep modelarski i mają multum modeli 1/50 i zawsze się ślinię. Na 1/50 namawiał mnie też Wiśnia, ale to model Damiana wywołał u mnie rewolucję i oto jest pierwsze WSI :)
Wrzucam 3 fotki na razie bo musze ochłonąć z emocji :) Jutro pokażę również Scanie z Fassi :)


_DSC0638.JPG
_DSC0640.JPG
_DSC0641.JPG
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#3
No skala 1/50 daje fajne możliwości , ten model mieliśmy na Hobby w Poznaniu ( kolegi DamLen ) model świetny , szczegóły powalają Jak cena prawie :mamdola:.
Ale z tymi modelami jest jeden minus , wielki minus , do djoramka ekspozycji musi być wielkości średniej makiety kolejowej 2m x 1,5m :D:D:D:D:D

Super model .(y)
 
OP
OP
Porsche Design
Reakcje
117 0 3
#4
Model piękny, a w jakim to mieście jest ten sklep modelarski z wyrobami WSI?.
Nie w Polsce ;)
No skala 1/50 daje fajne możliwości , ten model mieliśmy na Hobby w Poznaniu ( kolegi DamLen ) model świetny , szczegóły powalają Jak cena prawie :mamdola:.
Ale z tymi modelami jest jeden minus , wielki minus , do djoramka ekspozycji musi być wielkości średniej makiety kolejowej 2m x 1,5m :D:D:D:D:D

Super model .(y)
Fakt model duzy jest, szczegolow pelno i wedlug mnie warty pieniedzy ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#6
No cóż ja mogę powiedzieć o tym modelu, sami chyba dobrze wiecie. :p Pieniądze jakie trzeba za niego dać są spore, ale jednak dobrze wydane. Gdy do mnie dotarł, to też jarałem się nim jak dziecko i zajmował mi całe biurko przez kilka dni. Niestety na ustawienie go w pozycji bojowej trzeba mieć sporo miejsca. :( Jeszcze raz gratuluję zakupu.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#11
Takie małe, metalowe dzieło sztuki chińskich rączek. :D Model z żurawiem Fassi to takie jeszcze jedno moje życzenie, które chciałbym spełnić. Ostatnio wyszedł świetny secik dwóch Scań Keller & Hess w różnych konfiguracjach i chyba różnymi żurawiami, bo WSI robi dwa typy, ale trzeba za nie dać prawie tyle, ile za Felbermayra z imadłem. :( Ta Scania też jest jedną z ciekawszych, jakie wyszły z HDSem.
 
OP
OP
Porsche Design

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#15
No to widzę, że kolega @Porsche Design chyba wstydzi się powiedzieć gdzie jest ten sklep z modelami WSI, a może boi się, że przyjedziemy i wykupimy???:podstepny::D
Nie, tam jest dużo model 1/50 Conrad tekno nzg chyba najwięcej i dużo dziwgów na 2m :D WSI niestety stoją dwa ale zawsze podobały mi się modele 1/50 ;) To taki hmm powrót do dzieciństwa gdzie miałem fajna koparkę metalowa :D Sklep zanajduje się w Aachen ;)
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
No Porsche, gratuluję :D ! W końcu pierwsze WSI :) Teraz to już pójdziesz na całego, ta skala wciąga niesamowicie ;) Jest z czego wybierać, mają wiele ciekawych modeli. Felber robi ogromne wrażenie, sam się przekonałeś ile szczegółów, jak masywny to model. Tak jak i pisał Damian, pierwsze wrażenie to banan na ryju przez kilka dni :D Sam tak miałem, jak dotarł mój pierwszy model WSI - FH3 TRANSANNABERG :) Co do scanii - mimo że to moja ulubiona marka, którą uwielbiam, to ta do mnie nie przemawia..-dlaczego? Ano dlatego, że nie lubię konfiguracji 8x4 w takim wydaniu, dwie skrętne na przedzie i dwie ciągnące na tyle. Do tego jakoś nigdy z "gabaryciarzy" nie podobały mi się "mamuty" :p Ale każdy ma swój gust ;) Ogólnie, mimo wszystko, podoba mi się zaprezentowanie tego modelu - jakość fotek, kadry sprawiają, że fajnie się ogląda prezentowane modele ;) Oddać trzeba, że jest świetnie zrobiony ten model, no i Ci którzy lubią HDS'y w takim wydaniu będą usatysfakcjonowani ;) Planujesz jakieś kolejne? Masz coś upatrzonego?
 
OP
OP
Porsche Design

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#17
No Porsche, gratuluję :D ! W końcu pierwsze WSI :) Teraz to już pójdziesz na całego, ta skala wciąga niesamowicie ;) Jest z czego wybierać, mają wiele ciekawych modeli. Felber robi ogromne wrażenie, sam się przekonałeś ile szczegółów, jak masywny to model. Tak jak i pisał Damian, pierwsze wrażenie to banan na ryju przez kilka dni :D Sam tak miałem, jak dotarł mój pierwszy model WSI - FH3 TRANSANNABERG :) Co do scanii - mimo że to moja ulubiona marka, którą uwielbiam, to ta do mnie nie przemawia..-dlaczego? Ano dlatego, że nie lubię konfiguracji 8x4 w takim wydaniu, dwie skrętne na przedzie i dwie ciągnące na tyle. Do tego jakoś nigdy z "gabaryciarzy" nie podobały mi się "mamuty" :p Ale każdy ma swój gust ;) Ogólnie, mimo wszystko, podoba mi się zaprezentowanie tego modelu - jakość fotek, kadry sprawiają, że fajnie się ogląda prezentowane modele ;) Oddać trzeba, że jest świetnie zrobiony ten model, no i Ci którzy lubią HDS'y w takim wydaniu będą usatysfakcjonowani ;) Planujesz jakieś kolejne? Masz coś upatrzonego?
Palnuje na pewno Mana ze smiglem i dzwig w malowaniu Felbermayr ;)
Upatrzonych modeli kilka mam, a w tym tygodniu zaprezentuje jeszcze Actrosa Vossmann i Mana MVO ;)
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
Gadasz... :eek: Z grubej rury lecisz :D To w przeciągu jakiego czasu nabyłeś te 4 modele? Widzę początki gabarytowe, ciężki sprzęt-taki będzie kierunek kolekcji?
 
OP
OP
Porsche Design

Porsche Design

Znany użytkownik
Reakcje
117 0 3
#19
Gadasz... :eek: Z grubej rury lecisz :D To w przeciągu jakiego czasu nabyłeś te 4 modele? Widzę początki gabarytowe, ciężki sprzęt-taki będzie kierunek kolekcji?
W ciągu 2-3 tygodniu od zamówienia Falbermayr ;) Zawsze mi się podobał cięzki sprzęt, po za tym w tej skali zestawy gabarytowe dają dużo możliwości i bawienia się, jak np. załadunek sprzętu na naczepę :D
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#20
To muszę powiedzieć, że tempo masz zawrotne :D To prawda, że jeśli chodzi o załadunki / ładunki do tych modeli, to możliwości masz naprawdę sporo :p Jeśli chodzi o gabaryty, to Damian ma jednego z Torben Rafn'ów, jest ich jeszcze kilka, ale je dostać to ciężka sprawa, a jeszcze inna bajka to ceny-zaporowe modeli w tych barwach... Jednak muszę przyznać, że Torben'y mają naprawdę ciekawe malowanie :) Nie wiem czy widziałeś, ale w pierwszym kwartale ma się pojawić drugi dźwig Felbermayr'a... :) Ten o którym mówisz jest dostępny, ale współczuję Twojej kieszeni, bo te dźwigi kosztują po zbóju... :D To trzymam kciuki i czekam na kolejne pokazy !
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 12
Skala 1:50 90
Skala 1:50 12
Skala 1:50 16
Skala 1:50 49

Podobne wątki