• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WSI kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#1
Witam, zakładam ten temat aby zaprezentować model firmy WSI. Model ten został przeze mnie wygrany w jednym z konkursów fotograficznych rozgrywanych przez miesięcznik Trailer Magazine.Redakcji dziękuję bardzo za model :).
scania WSI (6).jpg
scania WSI (4).jpg
scania WSI (5).jpg
scania WSI (2).jpg
scania WSI (3).jpg
scania WSI (1).jpg
scania WSI.jpg
scania WSI (7).jpg

Zapraszam do komentowania i oceniania ;).
Pozdrawiam!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.556 386 20
#3
Gratuluję. Model bardzo fajny. Jednak ta większa skala daje dużo większe możliwości odwzorowania modelu.
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Gratuluję , mimo wszystko to nie prosta sprawa wygrać takie cudo w Trailerze, przecież zgłoszeń mogli mieć bardzo dużo ;) Co do samego modelu - ja piernicze ! Powiem Ci , że widziałem fotki tego modelu już nie jednokrotnie i już tylko jak WSI ją wypuściło, ale nie robiła na mnie większego wrażenia, a tu mnie pozamiatała... Te detale, konfiguracja i barwy - cudo.. :D ! Nie dziwię się , że wygrałeś ten model, bez żadnej wazeliny należy powiedzieć, że naprawdę świetne fotki pstrykasz, i model bardzo dobrze ująłeś tymi fotkami, bo w końcu, skoro nie można zobaczyć na żywo, to jedynie poprzez fotki można komuś przybliżyć piękno modelu i Tobie udało się to w 100% ;) To co - będą kolejne nabytki w 1:50, czy to tylko taki epizod :)? Jeszcze słowo co do scanii - szkoda że obrysy na masce są namalowane, wiem że ostatnio WSI idzie tą drogą, i to mnie zastanawia, bo są modele, gdzie wlepią normalnie z plastiku "lampki" , co by zwiększyło jeszcze atrakcyjność modelu.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#6
Gratuluję , mimo wszystko to nie prosta sprawa wygrać takie cudo w Trailerze, przecież zgłoszeń mogli mieć bardzo dużo ;) Co do samego modelu - ja piernicze ! Powiem Ci , że widziałem fotki tego modelu już nie jednokrotnie i już tylko jak WSI ją wypuściło, ale nie robiła na mnie większego wrażenia, a tu mnie pozamiatała... Te detale, konfiguracja i barwy - cudo.. :D ! Nie dziwię się , że wygrałeś ten model, bez żadnej wazeliny należy powiedzieć, że naprawdę świetne fotki pstrykasz, i model bardzo dobrze ująłeś tymi fotkami, bo w końcu, skoro nie można zobaczyć na żywo, to jedynie poprzez fotki można komuś przybliżyć piękno modelu i Tobie udało się to w 100% ;) To co - będą kolejne nabytki w 1:50, czy to tylko taki epizod :)? Jeszcze słowo co do scanii - szkoda że obrysy na masce są namalowane, wiem że ostatnio WSI idzie tą drogą, i to mnie zastanawia, bo są modele, gdzie wlepią normalnie z plastiku "lampki" , co by zwiększyło jeszcze atrakcyjność modelu.
Szczerze mówiąc to będę wysyłał jeszcze zdjęcia więc zobaczymy co z tego wyjdzie, ja na razie nie planuję iść w skalę 1:50 a szczególnie modele WSI bo są drogie, wolę póki co 1:87 ale kto wie, może w przyszłości kupię coś za swoje pieniądze, swoją drogą wygrywanie takich drogich modeli mi się podoba i gdyby się postarać można by uzbierać sporą kolekcję :D. Co do scanii to też właśnie jedyne co mi się nie podoba to te obrysówki.
 
Ostatnio edytowane:

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#8
Model zajefajny oznaczenia,detale i winda w naczepie (y), jedyne co nie leży mi w nim to halogeny- trochę odpustowe świecidełka.
 
OP
OP
kacperR

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
#10
Witam, dziękuję za komentarze jak i oceny, cieszę się, że model się podoba :) .
Dzisiaj przedstawiam moją drugą wygraną w jednym z konkursów fotograficznych Trailer Magazine. Jestem tym bardzo mile zaskoczony i cieszę się, że redakcji podobają się moje zdjęcia i zostaję wyróżniany modelami.
Modelem, który wygrałem jest i tym razem Scania lecz R I generacji z Holenderskiej firmy W.P. de Koning.
2015-07-31_07-16-53.jpg
2015-07-31_07-16-46.jpg
2015-07-31_07-16-43.jpg
2015-07-31_07-16-32.jpg
2015-07-31_07-16-29.jpg
2015-07-31_07-16-58.jpg
2015-07-31_07-16-39.jpg
2015-07-31_07-17-07.jpg
2015-07-31_07-17-02.jpg
2015-07-31_07-16-59.jpg
2015-07-31_07-16-50.jpg
2015-07-31_07-16-27.jpg

Redakcji Trailer Magazine jeszcze raz bardzo dziękuję :) .

Zapraszam do komentowania i oceniania ;).
Pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 12
Skala 1:50 90
Skala 1:50 42
Skala 1:50 16
Skala 1:50 49

Podobne wątki