• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WSI Hubert.a :)

OP
OP
Hubert.
Reakcje
5 0 0
#21
VOLVO FH4 500 6x2
SCHMITZ CARGOBULL SK.O w malowaniu szwedzkiej firmy DSV z agregatem chłodniczym THERMOKING SLX400
Zestaw typowo skandynawski (często spotykany na tamtejszych drogach)
:)


VOLVO DSV 1.jpg
VOLVO DSV 2.jpg
VOLVO DSV 3.jpg
VOLVO DSV 4.jpg

[DOUBLEPOST=1470298573][/DOUBLEPOST]
Scania jest świetna, tylko chyba zbyt bardzo "podkręciłeś" fotki, przynajmniej jak dla mnie. Nasycenie kolorów takie nienaturalnie duże, a i kontrast jakiś taki ogromny. :(
Mówiąc szczerze,to jakoś specjalnie mocno ich nie podkręcałem. Z resztą bez obróbki,fotki nie oddają piękna tych modeli. Na żywo to tak wygląda :)
 
OP
OP
Hubert.
Reakcje
5 0 0
#23
MAN TGX austriackiej firmy "SILO MELMER".
Cały zestaw wymalowany jest w motywy łąki z kwiatami-raju dla pszczół. Warto dodać,że wszystkie auta tuningowane spod szyldu Melmer'a swoimi grafikami nawiązują do historii i tradycji Austrii. Firma specjalnie zatrudnia mistrza aerografu. Dzięki temu ciężarówki niezwykle pięknie prezentują się na europejskich szlakach.

MAN SILO MELMER 1.jpg
MAN SILO MELMER 2.jpg
MAN SILO MELMER 3.jpg
MAN SILO MELMER 4.jpg
MAN SILO MELMER 5.jpg
MAN SILO MELMER 6.jpg
MAN SILO MELMER 7.jpg
MAN SILO MELMER 8.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#27
Ślinka mi cieknie za każdym razem gdy oglądam z bliska wyroby WSI. Ale jednak staram się już powstrzymywać przed ewentualną próbą zakupu kolejnego. Piękny zbiór, życzę powodzenia w dalszym jego powiększaniu.
 
OP
OP
Hubert.
Reakcje
5 0 0
#28
SCANIA R730 V8 "BLACK AMBER"
W 2010r. szwedzki koncern SCANIA wypuścił 100 sztuk wyjątkowo wymalowanych i wyposażonych aut o najwyższej seryjnie wtedy produkowanej mocy silników.
Model połączony jest z naczepą podkontenerową PACTON,na której umieszczony jest kontener 45ft-największy rozmiar kontenerów.

SCANIA BLACK AMBER 1.jpg
SCANIA BLACK AMBER 2.jpg
SCANIA BLACK AMBER 3.jpg
SCANIA BLACK AMBER 4.jpg
SCANIA BLACK AMBER 5.jpg
SCANIA BLACK AMBER 6.jpg
SCANIA BLACK AMBER 7.jpg
SCANIA BLACK AMBER 8.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
#29
Fajne są te modele, ale źle się ogląda Twoje zdjęcia. Obróbka zdjęć psuje cały efekt. Spójrz sobie na zdjęcia ostatnio pokazanej Scanii. Na każdej fotce model ma inny kolor. :(
 
OP
OP
Hubert.
Reakcje
5 0 0
#30
Fajne są te modele, ale źle się ogląda Twoje zdjęcia. Obróbka zdjęć psuje cały efekt. Spójrz sobie na zdjęcia ostatnio pokazanej Scanii. Na każdej fotce model ma inny kolor. :(
Masz rację. Trochę źle do tego podszedłem. Za bardzo chciałem wyeksponować barwy modeli i rzeczywiście zepsułem cały efekt. Dziękuję za podpowiedź! Kolejne zdjęcia NAPEWNO będą LEPSZE! :)
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
#31
No fajna scania tylko zdjęcia nie odzwierciedlają kolorów modelu. Posiadam taki model i w rzeczywistości prezentuje się świetnie. A tu na każdym zdjęciu kolor ciągnika lub kontenera jest inny.
 
OP
OP
Hubert.
Reakcje
5 0 0
#32
NA PRZEPROSINY :)

MAN TGX " JS Distribusjon"
Model MAN'a pochodzi z serii SHOWTRUCK! Seria ta jest limitowana i do każdego modelu jest dołączana karta kolekcjonerska.Wnętrze modelu wiernie odwzorowuje oryginalnie tuningowane wnętrze!
O samej firmie. Firma norweska specjalizuje się w transporcie chłodniczym (głównie ryby) na terenie Skandynawii. Główne kierunki transportu to ich ojczyste fiordy, a także najwyższe góry Szwecji i Finlandii.
Naczepa podkontenerowa PACTON z kontenerem firmy "NYK" o rozmiarze 40ft.


MAN RAMBO 1.jpg
MAN RAMBO 2.jpg
MAN RAMBO 3.jpg
MAN RAMBO 4.jpg
MAN RAMBO 5.jpg
MAN RAMBO 6.jpg
MAN RAMBO 7.jpg
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#34
Black Amber przepiękna, ale ten kontener pasuje jej jak pięść do nosa. TGX podoba mi się za motyw malowania z filmu Niezniszczalni i postać jednego z moich ulubionych aktorów, Jasona Stathama. :)
 
Reakcje
0 0 0
#37
Dużo ciekawostek u Ciebie ;) Scania Bossow, TGX Melmer'a... :) Chociaż osobiście lubię łączyć ciągnik z naczepą, jaką ciąga w rzeczywistości, jak sam napisałeś, Bossow śmiga z chłodnią i ja bym tak to złączył :) Sam też miałem składaki w zakresie kontenerów, przerzuciłem się jednak na konkretne malowania przewoźników ;) Czekam na kolejne okazy.
 
OP
OP
Hubert.
Reakcje
5 0 0
#38
DAF 106XF SC 510KM
DAF połączony z naczepą niskopodwoziową marki NOOTEBOOM. Tzw. EURODIEPLADER w konfiguracji 4-osiowej.
Całość w malowaniu demonstracyjnym DAF.

DAF 106XF SC EURODIEPLADER 1.jpg
DAF 106XF SC EURODIEPLADER 2.jpg
DAF 106XF SC EURODIEPLADER 3.jpg
DAF 106XF SC EURODIEPLADER 4.jpg
DAF 106XF SC EURODIEPLADER 5.jpg
DAF 106XF SC EURODIEPLADER 6.jpg
DAF 106XF SC EURODIEPLADER 7.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 12
Skala 1:50 42
Skala 1:50 12
Skala 1:50 16
Skala 1:50 49

Podobne wątki