• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WSI Damiana

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#1
Zaprezentuje teraz kilka moich modeli w nieco większej skali. :D

Jako pierwszy Daf XF 105 Torben Rafn:

DSCN2461.JPG
DSCN2464.JPG
DSCN2465.JPG
DSCN2468.JPG
DSCN2489.JPG


Następne będzie Volvo Fh w barwach Intry:

IMG_1548.JPG

IMG_1551.JPG

IMG_1556.JPG
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.026 108 2
#2
Inna skala inne możliwości, bardzo fajny model, jednak nie które szczegóły można by było bardziej dopracować i poprawić fabrykę.;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#3
Bardzo ciekawe modele. Ta skala to rzeczywiście inne możliwości.
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Jednak 1:50 to 1:50 :D Większa ilość detali , malowania ciekawe i konfiguracje modeli sprawiają że naprawdę można polubić te skalę, choć kieszeń też dostaje niezłego łupnia, przy zakupie takiego modelu :) INTRA nasza, nie może się nie podobać, a DAF w barwach Torben Rafn to można powiedzieć, że klasa sama w sobie ;)
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#7
Dziękuję za miłe słowa, no to następne, też będzie po Polsku. Co do finansowego łupnia po portfelu to niestety prawda, w przypadku dużych gabarytów z ładunkami to są już nierzadko czterocyfrowe kwoty. :confused: No i trochę miejsca zajmują, to są dwie ich główne wady, dlatego też postanowiłem nie skupiać się za bardzo na tym i wrócić do 1:87. Mimo to uroku odmówić im nie można, Herpę można do bólu gnoić za brak detali, a tutaj raczej ciężko jest się do czegoś przyczepić.

Scania R 500 ZTE Katowice:

DSCN2362.JPG

DSCN2368.JPG

DSCN2376.JPG

DSCN2388.JPG


Iveco Stralis Universal Transport:

IMG_1559.JPG

IMG_1565.JPG

IMG_1568.JPG


(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
#9
Scania bardzo ciekawa, ale i to Iveco wcale nie odstaje. Co tu dużo pisać. Po prostu piękne modele.
 

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
#12
Wszystkie zaprezentowane modele bardzo ciekawe.Najbardziej podoba się Scania w barwach ZTE.Szkoda tylko że nie ma tych modeli w takim wykonaniu w skali 1:L87:(.
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#13
Scania można powiedzieć, że Master'owska :D! Też się przy niej kręciłem, ale jedyny powód dla którego jej nie mam, jak zwykle-kasa ;) Może kiedyś, jednak należy powiedzieć, że wyszła bardzo fajnie i godnie się prezentuje :)
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#20
Same fajne modele pokazałeś (y) tak się czasem zastanawiam nad zakupem modelu w tej skali ale odstrasza mnie:
1) cena -ale to jeszcze jakoś bym przeżył
2) wielkość -gdzie to postawić ?
3)żona -ta by mnie ubiła :D
Tobie gratuluje zajefajnej kolekcji 1:50.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 12
Skala 1:50 90
Skala 1:50 42
Skala 1:50 12
Skala 1:50 16

Podobne wątki