• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WSI Damiana

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
929 15 0
#22
SCANIA KATOWICE jak dla mnie jest świetna(y). To prawda inna skala więcej możliwości ale i zapewne cena wyższa(n).
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#26
No to czas wyciągnąć z rękawa tego asa, jak to WIŚNIA określił. Ostatni już model, wisienka na torcie, zwieńczenie całej kolekcji.
MAN TGX z naczepą Noteboom Mega Windmill do przewozu elementów elektrowni wiatrowych w barwach Felbermayra:

DSCN2816.JPG

DSCN2817.JPG

DSCN2821.JPG

DSCN2829.JPG

DSCN2838.JPG

DSCN2832.JPG

DSCN2833.JPG

DSCN2836.JPG
 
OP
OP
DamLen

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#28
Długość wynosi około metra. Na półce stoi bez wieży, bo nawet nie ma tyle miejsca, żeby go ustawić w pełnym rynsztunku.
 

WIŚNIA

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#34
I elegancko :D Wiedziałem, że będzie moc! I na bank to jest model, który opróżnił kieszeń, aż zaszumiało :p Ale ja bym nie żałował ani złotówki, warto posiadać takiego kolosa, ta ilość szczegółów, malowanie i możliwości tego modelu sprawiają, że za każdym razem gdy się na niego zerknie, to pojawia się uśmiech i radość, że jest ;) Gratuluje. A planujesz w przyszłości jeszcze jakieś takie "ciężkie" zestawy zakupić?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 12
Skala 1:50 90
Skala 1:50 42
Skala 1:50 12
Skala 1:50 16

Podobne wątki