• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wolsztyn 2013

daniel loko

Zieleninka
Reakcje
1.731 13 0
O rany:eek: - BAJKA:p....
Apel do Kolegów biorących udział w tym właśnie specjalnym przejeździe:
Prosimy bardzo o fotorelację:)
Kolega Dominik z Forum !!! - przywołuję do porządku i natychmiastowego załączenia fotek z tegoż przejazdu:cool: - wiem, że Kolega Dominik ma piękne fotki , bo przedsmak widziałem w niedzielę wieczorem przy stanowisku do nawęglania w wolsztyńskiej parowozowni i mam na to świadków:podstepny: ....:p .....;)
 

Oelka

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
No jeszcze kilka fotek, podziękowania dla Danielaloko za obróbkę :) Żeby wstawić filmy, musiałbym podać link do nich po przesłaniu na YouTube?
 

Załączniki

Mateusz

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Posiada ktoś może fotkę sposobu zamocowania koła w maluchu przystosowanym do jazdy szynowej? Nie wiem czy w tym roku jakiś maluch tam był, ale w poprzednich latach owszem, gdyby ktoś taką fotką dysponował był bym bardzo wdzięczny za udostępnienie.
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
315 13 0
Chłopaki dopiero wczoraj wróciłem z Wolsztyna (znaczy wracałem odrobinę na około) i nie było czasu wszystkiego obrobić, tak więc dziś tylko kilka fotek z dnia pierwszego. Wszyscy zawsze płaczą, że na paradzie tłok i nie da się zrobic fotki z czystym kadrem... I maja rację. z tego powodu wiekszość zdjęć zawsze robię przed lub po paradzie :) Jak widać w tym roku paradę inaugurowały latające lokomotywy ;)
DSC_5619.JPG
DSC_5631.JPG
DSC_5637.JPG
DSC_5640.JPG
DSC_5647.JPG
DSC_5651.JPG
DSC_5675.JPG
DSC_5676.JPG
DSC_5682.JPG
DSC_5690.JPG
DSC_5691.JPG
DSC_5694.JPG
DSC_5747.JPG
DSC_5749.JPG
DSC_5756.JPG
DSC_5767.JPG
DSC_5781.JPG
DSC_5789.JPG
DSC_5792.JPG
DSC_5799.JPG
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
Świetne zdjęcia, niestety, w tym dziale nie można doceniać, więc tylko tak mogę wyrazić swoje uznanie.

Kolega Mateusz pytał o zdjęcia malucha na szynach. Niestety, mam tylko jedną fotkę, na której mocowania koła nie bardzo widać, ale może chociaż trochę pomoże? Najpierw całość, potem zbliżenie nieco rozjaśnione, ale i tak niewiele widać.

IMG_8462a.jpg
IMG_8462b.jpg
 

daniel loko

Zieleninka
Reakcje
1.731 13 0
Dominik - Doceniam i wielkie dzięki:)
Mamy nadzieję ,że fotki z ponadplanowego przejazdu parowozu z ryflasiami też wkrótce załączysz...:rolleyes: .( Jeśli można to poprosimy duże fotenie ) - ( ależ ja mam wymagania - co za tupet !!!....:eek:)......:D
 

Ludwigh

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Uff dopiero dotarłem do domu bo wracaliśmy z Wolsztyna m.innymi przez Berlin
Mi się bardzo podobało - aczkolwiek byłem pierwszy raz i nie mam porównania
Dziękuję za wskazanie miejscówki przez Daniela i Koledze który do mnie dzwonił z ofertą pomocy a którego kompletnie nie słyszałem
Dodatkową atrakcją był dla nas niedzielny przejazd do Rakoniewiec składem retro - super!:)
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
704 8 0
Nie mogłem się powstrzymać i wklejam coś od siebie (mam tego więcej - tylko trochę mało czasu na edycję było w ostatnim czasie).
Postaram się poprawić;).
A tak dla zachęty polecam i pozdrawiam:
 

MichałK

Znany użytkownik
Reakcje
874 9 4
Posiada ktoś może fotkę sposobu zamocowania koła w maluchu przystosowanym do jazdy szynowej? Nie wiem czy w tym roku jakiś maluch tam był, ale w poprzednich latach owszem, gdyby ktoś taką fotką dysponował był bym bardzo wdzięczny za udostępnienie.
Mam tylko takie zdjęcia z 2010 roku

298.JPG

299.JPG
309.JPG
 

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
315 13 0
Cieszę się, że zdjęcia się podobają :) Dziś kilka z niedzieli. Temat to piąta edycja imprezy "Parowozem po Wielkopolsce" Byłem na niej drugi raz z rzedu i żałuję... że nie załapałem sie na 3 poprzednie. ;) Potwierdzeniem, że nie jestem odosobniony w swojej ocenie niech będzie fakt, że wszystkie bilety na tą imprezę w przedsprzedaży, w cenie 220zł za sztukę rozeszły się w 36minut od rozpoczęcia sprzedaży:gwizd: Ci, ktorzy sie nie załapali, mogli przed odjazdem kupić bilety "na gonienie" w cenach "co łaska". Dostawało się wtedy dokładny rozkład jazdy wraz z listą miejsc fotostopów. Atmosfera w pociągu zaje... Na pierwszym zdjęciu kącik barowy serwujacy między innymi oranżadę "landrynkową" i inne rarytasy z epoki. W porcie w Cigacicach zanotowaliśmy pierwszy przypadek w Polsce goniena pociągu specjalnie wynajętą w tym celu łodzią. W Gubinie gdy dwóch rezerwistów naprzykrzało się się sprzątaczkom musiał interweniować milicjant. Niestety zarówno kierownik miejscowego GS-u jak i konduktor a także przypadkowy turysta udawali, że nic się nie dzieje. Pełna znieczulica. W drodze powrotnej zupełnie przypadkiem załapalismy sie "w gratisie" na fajne ujęcie rumuna i stonki. Zdjęcie jest tendencyjne - za rumunem stało wahadło niebieskich talbotów a za stonką stado platform z kontenerami. Fotki, z niestety strasznie pochmurnych poniedziałku i wtorku postaram sie wrzucić jutro.
DSC_5814.JPG
DSC_5827.JPG
DSC_5860.JPG
DSC_5866.JPG
DSC_5885.JPG
DSC_5919.JPG
DSC_5927.JPG
DSC_5935.JPG
DSC_5962.JPG
DSC_5982.JPG
DSC_6023.JPG
DSC_6060.JPG
DSC_6068.JPG
DSC_6088.JPG
DSC_6098.JPG
DSC_6107.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 10
Imprezy 14
Imprezy 108
Imprezy 23
Imprezy 3

Podobne wątki