• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wolsztyn 2013

Reakcje
1.731 13 0
No to jeszcze kilka foteń:p
DSC04002 Wolsztyn 2013.jpg
 

Załączniki

Oelka

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
To ja też się podzielę moimi zdjęciami ;) Fotek z samej Parady było już dużo, więc pokażę kilka z pociągów specjalnych.
 

Załączniki

daniel loko

Zieleninka
Reakcje
1.731 13 0
Kolego Oelka:).Masz tak piękne foteczki ,że pokusiłem się o rozjaśnienie niektórych , bo były ciut za ciemne .... bardzo Cię przepraszam za uwagę:oops:, ale również pozwolę sobie wstawić ponownie niektóre z twoich fotek - myślę ,że nie pogniewasz się:rolleyes: ....
DSCF2386.jpg
DSCF2383.jpg
 

Załączniki

Oelka

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Kolego Oelka:).Masz tak piękne foteczki ,że pokusiłem się o rozjaśnienie niektórych , bo były ciut za ciemne .... bardzo Cię przepraszam za uwagę:oops:, ale również pozwolę sobie wstawić ponownie niektóre z twoich fotek - myślę ,że nie pogniewasz się:rolleyes: ....
Bardzo dziękuję :) Oczywiście, że się nie pogniewam, fotki wrzucałem prawie że na surowo :D
 

Oelka

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
Niezbyt dużo, ale mam kilka innych ujęć tych składów, ponieważ oprócz fotografowania także filmowałem :D
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 10
Imprezy 14
Imprezy 108
Imprezy 23
Imprezy 3

Podobne wątki