• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wolsztyn 2013

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#5
Raczej wątpię w jej występ wieczorem - Światło, Para, Dźwięk...
Wypada jednak mieć nadzieję, że nie wystąpi tuż po paradzie;), bo zjedzie się tłuszcza i ciężko będzie się poruszać, do tego sokiści z całego poznańskiego dystryktu-Warthegau :mad: Jednak ta liczba ok. 20 parowozów przyciąga.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#7
Przyciąga to mało powiedziane ;) Tym bardziej, że organizatorzy zaznaczają, że chcą aby na XX Paradzie było co najmniej 20 :D Zobaczymy, co z tego będzie...
Proponowałbym kubełek zimnej wody. Niemcu już robili niemiłą niespodziankę w stylu, ''w związku z zagrozeniem pożarowym'', chociaż złośliwcy mówili, że PLK dawało zaporowe ceny na przejazd.;) Fajnie będzie jak jednak będzie ta 20-ka.
 

Oelka

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#8
Duża liczba zadziwia przede wszystkim dlatego, że z Wolsztyna wystąpią tylko 2 maszyny... Skąd oni je wezmą? o_O Chodzą słuchy, że mają być Węgry, Czechy, Anglia, inne parowozy z Polski, no i Niemcy, ale co z nimi czas pokaże ;)
 
OP
OP
Iguanabrat

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#16
Ja też mam rezerwacje w Karpicku i będe od piątku do niedzieli.
Na dodatek udało mi się wreszcie namówić teściów ,żeby pojechali z nami a nie ciągle tylko działka ,i działka.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
810 71 5
#19
Tu pojawia się problem, który czasem był już poruszany. Przydała by się np. smyczka z logiem forum modelarstwo.;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 10
Imprezy 14
Imprezy 108
Imprezy 23
Imprezy 3

Podobne wątki