• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wolsztyn 2006

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
mala relacja fotograficzna z wyprawy do wolsztyna. dla chetnych wiecej fotek w dobrej rozdzialce + filmy na plycie cd do odbioru przy najblizszej okazji. Wyprawe uznaje za udana nasza ekipa w skladzie RobertPU PatrykPU MarcinL i ja wyruszyla okolo 1:00 z katowic na miejscu bylismy okolo 6 rano i do okolo 11 mozna bylo porobic fotek pozniej zleciala sie gawiedz i o fotkach mozna bylo zapomniec. w drodze powrotnej odwiedzilismy Rakoniewice i Smigielska KD. podziekowania dla Robera za zorganizowanie transportu.
 

Załączniki

Marcin L

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#2

Maxeus

Znany użytkownik
Reakcje
250 4 0
#3
Zdjęcia bardzo fajne, pisałbym się na cały zestaw fotek, pytanie za ile, może jak raz na podstawie tych zdjęć zrobię w końcu sobie jakąś polską loko, bo na razie nie mam nic co by pocieszyło moje oko i pasowało do moich wagonów PKP :)

Zazdroszczę obecności na tej imprezie, ale nie mogłem się ruszyć z powodu kiepskiego stanu zdrowia :((

Może chociaż fotki od Was wysępię :D
 
OP
OP
kozak

kozak

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#4
fotki przywioze na gielde do krakowa. jesli chodzi o koszty to cena plyty czyli powiedzmy 1zl polski :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 37
Imprezy 25
Imprezy 14
Imprezy 108
Imprezy 23

Podobne wątki