• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Wolsztyn – XXVII Parada Parowozów – 1-3 maja 2020 r. – ODWOŁANA

Remaj12

Znany użytkownik
T M M
Reakcje
4.629 71 19
#1
Pierwotnie organizatorzy poinformowali, że impreza ma zostać przełożona na wrzesień, jednak 7 kwietnia podano, że w tym roku parada się nie odbędzie.
Parowozownia Wolsztyn napisał(a):
Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, iż z uwagi na zaistniałą sytuację wywołaną pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, tegoroczna XXVII Parada Parowozów w bieżącym 2020 roku nie odbędzie się.
odwołane.png

- źródła:
https://www.parowozowniawolsztyn.pl...3H2LkCt7OBY-8ijT92KbIklgxJPJ9ovYzAnqatjySJEAA
https://www.parowozowniawolsztyn.pl/xxvi-parada-parowozow-2019/
 
Reakcje
1.611 378 7
#3
Dobrze że w polskim przekładzie zapodali że rok 2020 to rok bieżący. Nigdy bym się nie domyślił. English version to pewno z najgorszego translatora...
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.394 463 29
#4
English version to pewno z najgorszego translatora...
Bez przesady, widywałem gorsze. Nie jest idealne, ale rażących błędów nie widzę. A co do "bieżącego 2020 roku", to nasza "narodowa" specyfika: wszystko musi być "oficjalnie" i "urzędowo", więc mamy, że coś odbywa się "w roku 2020" (zamiast "w 2020"), "w miesiącu lipcu" (zamiast "w lipcu"), "w mieście Warszawa" (zamiast "w Warszawie") itd. itp. Podobnie jest w komunikatach peronowych: "Pociąg ze stacji Lublin do stacji Warszawa...". Wiem, skąd to wynika, ale brzmi to fatalnie, a jest skutkiem uproszczonego oprogramowania i ubóstwa wcześniej nagranych zapowiedzi - autorom nie chciało się nagrać nazw w różnych przypadkach i opracować programu tak, by dobierał właściwą wersję.
 
Reakcje
1.611 378 7
#5
Ja tak w ramach żartu. Bo razi mnie też razi ta nowomowa. "Kolokwialnie mówiąc, najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest jedyna alternatywa..."...
 

Bolesław 102

Bolesław Wielki Znawca Wszystkiego
Reakcje
361 98 10
#6
Bez przesady, widywałem gorsze. Nie jest idealne, ale rażących błędów nie widzę. A co do "bieżącego 2020 roku", to nasza "narodowa" specyfika: wszystko musi być "oficjalnie" i "urzędowo", więc mamy, że coś odbywa się "w roku 2020" (zamiast "w 2020"), "w miesiącu lipcu" (zamiast "w lipcu"), "w mieście Warszawa" (zamiast "w Warszawie") itd. itp. Podobnie jest w komunikatach peronowych: "Pociąg ze stacji Lublin do stacji Warszawa...". Wiem, skąd to wynika, ale brzmi to fatalnie, a jest skutkiem uproszczonego oprogramowania i ubóstwa wcześniej nagranych zapowiedzi - autorom nie chciało się nagrać nazw w różnych przypadkach i opracować programu tak, by dobierał właściwą wersję.
Już jednak pewne zmiany w zapowiedzi pociągów następują.Coraz częściej słyszę że:"pociąg z Łodzi Kaliskiej wjedzie na tor pierwszy przy peronie pierwszym".Irytuje mnie brak informacji dokąd ten pociąg pojedzie dalej.Sprawia się wrażenie że pociąg kończy bieg.:niepewny:;)
 

Podobne wątki