• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Woda Woda

Marku nie martw się! wszystko zamieni się w mleko a za ok 4-5 dni będzie krystalicznie przeźroczyste :) wiem bo kiedyś taki staw wyprułem i było to samo więc cisnąłem w kąt i jakież było moje zdziwienie po kilku dniach :) była to woda Woodland Scenic dziś to to samo co jednoskładnikowa woda Fallera.
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
Dziękuję wszystkim za otuchę. Już chciałem na brzegu stawiać beczkowóz wylewający toksyczne odpady, a dookoła stawu rozsypać śmieci i fragmenty rozebranych w dziuplach samochodów. To ostatnie byłoby nawet jak w realu, bo kiedyś natknąłem się na takie "wysypisko" w lesie niedaleko Warszawy. Pomysł z piorącymi dziewuchami też jest niezły :)
Skoro jest jak mówicie, (a już chciałem wycinać staw jak Ty Maćku) to kamień spadł mi z serca.:)
W najgorszym wypadku w Istebnej będą stawowe improwizacje.
Rozumiem, że z następną warstwą czekam, aż ta zrobi się klarowna.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
20.028 494 29
Na poważnie, też tak mieliśmy w klubie, ale u nas woda zyskała przezroczystość jak usłyszała co miałem na jej temat do powiedzenia, po tygodniu mleko zniknęło.
Z drugiej strony jak u Marka nie zniknie to będzie miał o naszej fachowości raczej mizerne zdanie.
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
Słuchając poleceń fachowców trochę pokląłem, a żeby przyspieszyć proces przejaśnienia zacząłem ругаться трехэтажным матом. Może pomoże :)
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.643 133 3
U mnie przebarwienia utrzymywały się ponad miesiąc (Faller 1-dno składnikowy), nie miałem czasu tym się zająć (zerwać) i dobrze bo się zrobiło krystaliczne ;] tak więc poczekaj :)
 
Reakcje
4.111 416 99
...no cóż, z chemią nigdy nie wiadomo jaki efekt uboczny wyskoczy. Ważne, że koledzy z doświadczenia informują iż to białe coś zniknie za jakiś czas. Co byśmy zrobili bez forum.... :) ja bym już na miejscu kolegi pewnie z wkurzenia zeskrobał ten staw, a tak jest jeszcze nadzieja.
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
Hello
Dostałem na Mikołaja takie cudo.
Wiem, mniej więcej, jak to działa, ogólnie.
Mam pytanie: czy ktoś z Was na tym działał?
Możecie coś więcej napisać o tym jak to się zachowuje, jak wygląda, czy są jakieś wskazówki, jak to wylewać mieszać kolory itd.?
 

Załączniki

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
Kris, na boga, masz przecież pudło w rękach:podstepny:. Czytaj instrukcję, zalewaj robaka, trzaskaj foty i pisz swoje wrażenia, co to jest warte. My zamieramy w oczekiwaniu:kawa:
PS: W ferworze walki, nie zapomnij podziękować Mikołajowi;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 0
Techniki modelarskie 4
Techniki modelarskie 18

Podobne wątki