• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

WOŚP Świętochłowice.

Fisz

Aktywny użytkownik
H0e
GGM
Reakcje
59 0 0
#1
Witam.

Piszę zasadniczo w imieniu Agnieszki Kowolik oraz stowarzyszenia Ruchu Samorządowego Inicjatywy w Świętochłowicach. Napisałem już do znanych mi pracowników firm w branży modelarskiej będących zarejestrowanymi na tym forum w sprawie sponsorowania bądź wystawienia przedmiotów na licytację w zamian za reklamę firmy na świętochłowickim finale oraz poprzedzającym go koncercie rockowym. To więc temat moim zdaniem ograniczony do dyskusji :p

Sprawa tyczy się nieco innego przedsięwzięcia - finał WOŚP w Świętochłowicach zawsze był imprezą, która ściągała sporą ilość młodzieży i dorosłych, z reguły wolontariuszy, jednakowoż wpadał do nas każdy, kto był sprawą zainteresowany. Zwykle wystawialiśmy strzelnicę airsoftową, pokazy wyposażenia i taktyk militarnych, koncerty w klimatach rocka, metalu, punka i reggae. Doszliśmy jednak do wniosku, że sprawę hobby należałoby rozwinąć, i tutaj zwrócono się do mnie z prośbą o zorganizowanie wystawy dotyczącej zainteresowań. Jako zadeklarowany militarysta włączyłem do wystawy militaria, jednak ma to dość wąskie grono odbiorców..

Tutaj moja prośba do Was - czy ktoś z okolic Świętochłowic bądź ogólnie Śląska byłby zainteresowany wystawieniem makiety/modeli kolejowych na finale w Świętochłowicach.? Mogę zapewnić zabezpieczenie wystaw - odkąd jestem w RSI, współpracujemy z katowickim oddziałem Strzelców, więc możemy ich wykorzystać w ramach 'żywego ogrodzenia' :D Na poważnie nie chcemy dopuścić do zanudzenia naszych wolontariuszy, a sam z doświadczenia wiem że ludzi na takich spotkaniach ciekawią wszelkie naprawdę ciekawe projekty szczególnie tych najmłodszych, i tych już niezbyt młodszych :D . Nie mamy zbyt wiele miejsca (walka o dużą salę trwa, póki co miejsca niezbyt wiele, a zależałoby mi na chociaż minimalnym ukazaniu ruchu na makietach), będę jednak oponował za utrzymaniem wystawy 'dynamicznej', czyli niech coś tam jednak jeździ :D Sam ze swoim małym taborem firmy na P raczej nie mam czego pokazać, toteż zwracam się do braci modelarskiej ze Śląska - pomóżcie stworzyć wystawę modelarstwa kolejowego na finale.!

O następnych newsach/ustaleniach będę informował na bieżąco. :)

Pozdrawiam, Paweł Bota "Fisz".
 

Podobne wątki