• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wołów - V Fremo Impreza w Polsce - 2-6 maja 2018

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#23
Afera Bocznica Błonie co? Wiem, wiem. Czytałem w lokalnej prasie. Sześć cystern pełnych, katastrofa kolejowa i sześć cystern pustych. To jest tak oczywiste, ze chyba już nie warto było wzywać UTK? Lokalny prokurator wystarczył?
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#24
Michałku oświeć mnie co te pismaki znowu wymyśliły,bo będąc na miejscu nie zauważyłem katastrofy z udziałem
cystern ani nie wiem nic o jakiejś aferze (może to wina peselozy).Natomiast owszem jeździły specjalistyczne cysterny z
płynem odkażającym,które po przyjeździe do stacji docelowej były rozładowywane,ów płyn zostawał komisyjnie zużyty
zgodnie z jego przeznaczeniem a puste wagony wracały do wytwórcy.A z tego co wiem w czasie imprez FREMO
wozi się wagonami konkretne towary zgodnie z zamówieniami wysyłanymi z poszczególnych stacji.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#25
Michałku oświeć mnie co te pismaki znowu wymyśliły,bo będąc na miejscu nie zauważyłem katastrofy z udziałem
cystern ani nie wiem nic o jakiejś aferze (może to wina peselozy).Natomiast owszem jeździły specjalistyczne cysterny z
płynem odkażającym,które po przyjeździe do stacji docelowej były rozładowywane,ów płyn zostawał komisyjnie zużyty
zgodnie z jego przeznaczeniem a puste wagony wracały do wytwórcy.A z tego co wiem w czasie imprez FREMO
wozi się wagonami konkretne towary zgodnie z zamówieniami wysyłanymi z poszczególnych stacji.
Przepraszam Cię Krzychu. Chciałem to zataić ale to moje alter ego...
http://forum.modelarstwo.info/threads/katastrofy-kolejkowe.24679/page-7
 

nohab

Znany użytkownik
Reakcje
540 115 2
#26
,ów płyn zostawał komisyjnie zużyty
zgodnie z jego przeznaczeniem
Załoga bocznicy leży po krzakach, traktorzysta próbuje wdrapać się na traktor, maszynista biegł z załącznikiem do załogi pociągu
ratunkowego, nie dobiegł. Lokomotywa pozostawiona na przejeżdzie. A jak gostek puścił "bąka" nad jeziorkiem, to się prawie rozstąpiło.
Artur, niezła impreza.:)
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.992 140 0
#27
A jak gostek puścił "bąka" nad jeziorkiem, to się prawie rozstąpiło.
To by jednocześnie tłumaczyło, dlaczego od czasów tego incydentu jeziorko nazywa się "Czerwone", a nie od ścieków z pobliskich zakładów chemicznych.

A maszynista nie zgubił przypadkiem 5 kwitów wagonowych? Zostało tylko 10.

(taka aluzja do któregoś filmu Mela Brooksa)


.
 

stare tory

Znany użytkownik
KKMK
Reakcje
970 82 11
#28
Załoga bocznicy leży po krzakach, traktorzysta próbuje wdrapać się na traktor, maszynista biegł z załącznikiem do załogi pociągu
ratunkowego, nie dobiegł. Lokomotywa pozostawiona na przejeżdzie. A jak gostek puścił "bąka" nad jeziorkiem, to się prawie rozstąpiło.
Artur, niezła impreza.
Kurde to brzmi całkiem jak wiadomości podawane przez Radio Erewań:gwizd:.
 

Podobne wątki