• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wizyta w Muzeum Drogownictwa

OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#41
I tak doszliśmy do końca. Oto ostatnie zdjęcia. Jeszcze raz zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego muzeum, bo na żywo o wiele lepiej to wygląda niż na zdjęciach.
DSCF8276.JPG
DSCF8277.JPG
DSCF8278.JPG
DSCF8279.JPG
DSCF8280.JPG
DSCF8281.JPG
DSCF8282.JPG
DSCF8283.JPG
 

Jędrek K

Gruzomistrz
Reakcje
554 7 0
#42
Szczęściarz z Ciebie!
Niestety teraz jest podobno remont i sale zamknięte...
Muzeum bajki w Pacanowie mówi , że nie są zainteresowani współpracą , wspólną reklama i przyjmowaniem wycieczek. Szkoda!
I tak było fajnie, tylko zimno!
DSCF8960.JPG
DSCF8933.JPG
DSCF8957.JPG
DSCF8943.JPG
 

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#43
Jestem pod wrażeniem ilością sprzętu drogowego,podziękować tym co stworzyli i dbają o to muzeum. W dzieciństwie na co dzień miałem do czynienia z niektórymi maszynami,szczególnie upodobałem sobie walce :). To były piękne czasy kiedy mówiło się "wszystkie drogi nasze",teraz niestety obecny system podzielił na takie i takie :niepewny: .Sam ukończyłem drogownictwo, ale nijak się ma to do tamtych czasów,pamiętam jak ojczulek dostał taki mundur drogowca,całe życie poświęcił drogom,pomyślałem że pójdę w jego ślady,opssss tak wyszło. Dziękuję za powstanie tego tematu, pokazanie fotek i uczestnictwo, łza w oku się kręci,ale to już przeszłość.
 

Hoart

Znany użytkownik
Reakcje
1.962 6 0
#45
- mam nadzieje ,ze autor tego watku nie obrazi sie ,ze taki rarytas tu wkleje (fotos jest z mojej kolekcji)

- a tak przy okazji , czy w tym muzeum maja jakis model "smolarki" ?
- na zdjeciu jest jedena z pierwszych konstrukcji tego typu,, ten typ z wysokim kominem , skladanym widzialem ostatni raz w pracy w Warszawie w polowie lat 70-tych
 
OP
OP
Jan Bednarczyk

Jan Bednarczyk

Znany użytkownik
Reakcje
1.469 12 6
#46
Więcej takich zdjęć poproszę. Co do "smolarki" to nie wiem czy jest tam inny typ tego urządzenia. Ja porobiłem zdjęcia wszystkim eksponatom stojącym na terenie muzeum.
 

Podobne wątki