• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Pytanie? Witam

Minimalista

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam, nie zaangażowałem się jeszcze w modelarstwo stricte kolejowe, ale planuję zbudować makietę/domek do zabawy dla córki wzorowaną na naszym byłym domu w zabudowie segmentowej, całość będzie rozmiarów 400 x 800 mm.

Na piętro I i poddasze mam odłożone oryginalne panele, ale nie wiem jak rozwiązać problem podłogi na parterze, gdzie były płytki. Mam podobną płytkę, ale naklejanie na sklejkę lub płytę to dla później będzie zbyt trudne w użytkowaniu, czy ktoś zamawiał jakąś okleinę na wzór ze zdjęcia lub coś podobnego do naklejenia na sklejkę lub płytę paździerzową?

Nie mam też jeszcze gotowego pomysłu jak to wykończyć na brzegu, tam gdzie będzie panel naklejony na płytę - chcę to zrobić na biało - czy są jakieś taśmy w tym kolorze? Potrzebuję raczej taśmę z dość mocnym klejem, bo będzie to makieta intensywnie użytkowana przez zabawy w dom :)