• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wing – Tring and District Model Exhibition UK – 28-29.09.2019 --- 23.09.2023

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#1
"Na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy..."

Dla tych co mają ochotę, pieniądze i czas zapraszam na wystawę "makiet" w miejscowości Wing, Buckinghamshire, gdzie będę się wystawiał z moją skromną "testową dioramą". Będzie okazja pojeżdżenia i pokazania dorobku Pafawagu, Fabloku i może nawet coś od Pesy się znajdzie.

Jest to impreza na tyle lokalna, że nie znalazłem nawet jednego filmu na Youtube :) .

Adres (najprawdopodobniej):

The Cottesloe School
Aylesbury Rd, Wing,
Leighton Buzzard LU7 0NY

Link to lokalnego stowarzyszenia organizującego wystawę:
http://www.tdmrc.co.uk/Index.html
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#3
Moja pierwsza impreza za mną. Na szczęście sam sobie byłem sterem i okretem (z nikim się nie laczylem), więc to ze mi przestały działać napędy zwrotnic na wszystkich rozjazdach po jednej stronie stacji niewiele zmieniło (do tej pory nie wykminiłem z jakiego powodu). Do tego dałem się wyżyć mojej rodzinie i znajomym więc wszyscy wyszli zadowoleni.

Już mam zaproszenie z kolejnego klubu na wystawę w lutym przyszłego roku więc zaczynam zbierać naklejki z wystaw jak kiedyś się zbierało naklejki z kampingów na Zachodzie.

20230923_111518_copy_2268x3024.jpg
20230923_120209_copy_2268x3024.jpg

IMG-20230923-WA0029.jpg
IMG-20230923-WA0038.jpg

20230926_182418.jpg

Tylko parę zdjęć, gdyż sam ogarniałem ponad 5m modułów a więc i śniadanie jadłem na kolację
 

Tomasz Sauer

Znany użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
1.646 81 4
#6
Moja pierwsza impreza za mną. Na szczęście sam sobie byłem sterem i okretem (z nikim się nie laczylem), więc to ze mi przestały działać napędy zwrotnic na wszystkich rozjazdach po jednej stronie stacji niewiele zmieniło (do tej pory nie wykminiłem z jakiego powodu). Do tego dałem się wyżyć mojej rodzinie i znajomym więc wszyscy wyszli zadowoleni.

Już mam zaproszenie z kolejnego klubu na wystawę w lutym przyszłego roku więc zaczynam zbierać naklejki z wystaw jak kiedyś się zbierało naklejki z kampingów na Zachodzie.

Zobacz załącznik 1002344 Zobacz załącznik 1002345
Zobacz załącznik 1002346 Zobacz załącznik 1002347
Zobacz załącznik 1002342
Tylko parę zdjęć, gdyż sam ogarniałem ponad 5m modułów a więc i śniadanie jadłem na kolację
Kolega z iście wyspiarską skromnością kokietuje do bólu. a wstydu na pewno nam nie przyniósł.
Stacja niczego sobie, trakcja i jakiś rozgrzebany tor, a tabor też słusznie umorusany.
Tak trzymać.
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#7
Tomku, bo ja tak te zdjecia zrobilem zeby wielkich dziur pomiędzy skrzynkami nikt nie widział (one sa na przeciwnej głowicy):cenzura::eek:
 

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.942 24 8
#9
Moja pierwsza impreza za mną.

Tylko parę zdjęć, gdyż sam ogarniałem ponad 5m modułów a więc i śniadanie jadłem na kolację
… śniadanie na kolację
jest podobno słuszną koncepcją, ale tak serio to wszystko bardzo ładnie się prezentuje, więc jeżeli jest więcej zdjęć to poprosimy
 
OP
OP
mikl

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
#10
Tomku, bo ja tak te zdjecia zrobilem zeby wielkich dziur pomiędzy skrzynkami nikt nie widział (one sa na przeciwnej głowicy):cenzura::eek:
Jeden z organizatorów sprzedał mi parę sposobów na pozbycie się takich problemów. Np przez takie coś
 

Załączniki

Podobne wątki